Kontakt

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami

adres

  • Mirage Studio Sebastian Rzymski
  • ul. Nowy Świat 33/13, Warszawa 00-029
  • +48 501 440 845
  • miragestudio@miragestudio.eu

Jeśli są Państwo zainteresowani spotkaniem z architektami z naszej pracowni prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny z minimalnym 3 dniowym wyprzedzeniem z uwagi na nadzory autorskie. W trackie rozmowy telefonicznej ustalimy najwygodniejsze dla Państwa miejsce spotkania i odpowiednią godzinę.

Jeśli są Państwo zainteresowani wyceną usługi projektowej, prosimy o przesłanie na adres miragestudio@miragestudio.eu informacji o typie projektu ( projekt architektoniczny, projekt wnętrz, wizualizacje) jego lokalizacji, etapu realizacji inwestycji i krótkiego opisu. Informacje te  są niezbędne do przygotowania optymalnej dla Państwa wyceny usługi projektowej. W przypadku wątpliwości szybko skonsultujemy telefonicznie wycenę.

Architekt wnętrz Warszawa

Głównym obszarem działalności pracowni jest Warszawa i jej okolice, tutaj posiadamy najwięcej zrealizowanych projektów i największą grupę klientów. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy skuteczny model współpracy z klientami, który zapewnia przede wszystkim wygodę korzystania z usług projektowych naszej pracowni. Szanujemy Państwa czas i z tego powodu jesteśmy bardzo elastyczni w kwestiach organizacji terminów i miejsc spotkań. Jesteśmy gotowi na spotkania zarówno w miejscu Państwa pracy, na budowie lub w innym dowolnym miejscu w optymalnym terminie i godzinie.  Architekt wnętrz Warszawa jest nasza:)


Udostępnij