Wybierz projekt


Inwentaryzacja budowlana

Trzy opcje rozplanowania fukcji pomieszczeń ( rzuty z góry z wyposażeniem, opisem i wymiarami)

Rozmieszczenie ścian działowych

Rozplanowanie kuchni

Rozplanowanie łazienki, toalety

Wybór i rozmieszczenie mebli

Dobór materiałów na ściany

Oświetlenie użytkowe i dekoracyjne

Ceramika sanitarna i armatura

Komputerowe wizualizacje 3d

Rysunki techniczne wykonawcze każdego pomieszczenia, rozmieszczenia punków wod-kan, punktów oświetleniowych, włączninków, projekt zabudów

Zestawienie wybranych materiałów wykończeniowych i wyposażenia, farb, tapet, mebli, opraw oświetleniowych itp.

Kosztorys wszystkich prac wykonawczych, wyposażenia i materiałów wykończeniowych

Projekt funkcjonalny 

15 zł

za m2 powierzchni pomieszczenia

CENA OD MIN. 5M2

Projekt  koncepcyjny

100 zł

za m2 powierzchni pomieszczenia


CENA OD MIN. 5 M2


Projekt wykonawczy 

170 zł

 za M2 POWIERZCHNI POMIESZCZENIA


CENA OD MIN. 5 M2

Czas realizacji

  • Projekt funkcjonalny do 14 dni
  • Projekt koncepcyjny do 40 dni
  • Projekt wykonawczy do 50 dni

Nadzór autorski i płatności

  • Nadzór i koordynacja prac wykończeniowych – 150zł/h.
  • Zaliczka – 35%
  • Przekazanie i akceptacja koncepcji 45%
  • Przekazanie i akceptacja kompletnego projektu 20%

Pomieszczenia poniżej 5m²

  • Projekt funkcjonalny wnętrz – pomieszczenie do 5m² – 150zł
  • Projekt wnętrz koncepcyjny pomieszczenie do 5m² – 700zł
  • Projekt wnętrz wykonawczy pomieszczenie do 5m² – 1300zł

Z jakich etapów składa się projektowanie wnętrz ?

 

Etap 0. Analiza projektu i oferta

Prace przedprojektowe rozpoczynamy od zapoznania się z Państwa oczekiwaniami dotyczącymi projektu wnętrz. Na tym etapie proponujemy niezobowiązujące spotkanie w optymalnym miejscu i terminie dla Państwa, aby wysłuchać czego Państwo od nas oczekują i w jaki sposób możemy pomóc.  Na spotkaniu szczegółowo omawiamy i wyjaśniamy wszystkie etapy  procesu projektowego i zagadnienia związane z wykonaniem projektu wnętrz.  Niezwykle pomocne na pierwszym spotkaniu są rzuty pomieszczeń lub fotografie i podstawowe wymiary pomieszczenia, które są bardzo pomocne podczas rozmowy o projekcie wnętrz i zaplanowania właściwego zakresu prac projektowych.

Kolejnym etapem jest wnikliwa analiza przekazanych nam informacji i wybranie najlepszego modelu współpracy z pracownią projektową w celu zapewnienia Państwu  usług projektowych wysokiej jakości  i oferty spełniającej w 100% Państwa oczekiwania.

 

Etap 1. Projekt funkcjonalny

Prace projektowe rozpoczynamy bazując na dostępnych rzutach architektonicznych lub własnej inwentaryzacji tuż po podpisaniu z Państwem umowy oraz wpłaty zaliczki ustalonej w umowie.  Pierwszym etapem projektu jest omówienie najważniejszych założeń projektu, przejrzenie inspiracji i wnikliwa analiza  rozwiązań funkcjonalnych, które są możliwe do zrealizowania.

Na tej podstawie nakreślamy  plan funkcjonalny wnętrz w kilku wariantach do wyboru.  Równocześnie omawiamy w jaki sposób i do jakich celów będą wykorzystywane pomieszczenia, jakie elementy wyposażenia wnętrza są istotne i gdzie się powinny znajdować.

Projekt funkcjonalny  prezentujemy Państwu w formie rzutu z góry z naniesionym układem ścian działowych z drzwiami, meblami i wyposażeniem wnętrza i wszelkimi wymiarami definiującymi wnętrze i sposób jego aranżacji.   Po zaakceptowaniu przez Państwo projektu funkcjonalnego wnętrza przechodzimy do kolejnego etapu.

 

Etap 2. Projekt koncepcyjny

Jest to najbardziej wyczekiwany etap projektu, który umożliwia prezentację koncepcji projektu w trzech wymiarach w formie komputerowych wizualizacji 3d i cyfrowego modelu pomieszczeń.

Na tym etapie budujemy kilka różnych koncepcji wnętrz ustalamy i dopasowujemy  styl architektury wnętrz, kolory, materiały wykończeniowe, oświetlenie meble i wyposażenie.

Ustalamy i dopasowujemy standard wykończenia wnętrza do zaplanowanego budżetu i przedstawiamy Państwu propozycje materiałów wykończeniowych. Jeśli jest to możliwe zapewniamy próbki materiałów wykończeniowych, aby zapewnić Państwu fizyczny kontakt z tymi materiałami i obejrzenie próbek z bliska. Zapewni to Państwu komfort podczas dokonywania wyboru i pewność czy zaproponowane materiały będą odpowiednie.

Wszystkie zastosowane rozwiązania projektowe wnętrza mogą Państwo dowolnie korygować i zmieniać. Zaproponowane zmiany przestawiamy na wizualizacjach komputerowych 3d, które następnie omawiamy na spotkaniach z Państwem. Po akceptacji projektu koncepcyjnego rozpoczynamy wykonawczy etap projektu, który wiąże się ze wszystkimi aspektami technicznymi i realizacyjnymi.

 

Etap 3. Projekt wykonawczy

Trzecim etapem jest projekt wnętrz wykonawczy zawierający niezbędne rysunki techniczne umożliwiające wycenę  całego wyposażenia wnętrza  i planowanych prac remontowych i budowlanych.

Dokumentacja techniczna zawiera wszystkie elementy kształtujące architekturę wnętrz od rysunków z nowym układem ścian działowych, wszystkich instalacji wewnętrznych poprzez rysunki kuchni, łazienek, mebli , kolorystyki, materiałów wykończeniowych itp. Po akceptacji kosztorysu kończymy prace projektowe i przekazujemy Państwu kompletny projekt wnętrz.

 

Etap 4. Nadzór autorski i koordynacja prac

Uczestniczymy także na życzenie klienta  podczas realizacji projektu w nadzorze autorskim, który zapewnia opiekę nad procesem realizacyjnym projektu przez wykonawców. W przypadku pojawienia się ewentualnych wątpliwości zapewniamy pełne wsparcie wszystkim wykonawcom  na budowie, telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej.

Do naszych obowiązków należy też weryfikacja  jakości wykonanych prac i ich zgodność z projektem wnętrz oraz zapewnienie pomocy  w przypadku wystąpienia ewentualnych problemów.  Na Państwa życzenie przejmujemy także wszystkie zadania dotyczące kontaktu z wykonawcami  i dostawcami oraz koordynację prac.

Zadzwoń 501 440 845 lub wyślij wiadomość

Jesteśmy gotowi, by odpowiedzieć na Państwa pytania. Chętnie poznamy też Państwa uwagi i sugestie.

 

 

Udostępnij