Lokalizacja Mirage Studio

category

Bez kategorii

author

Sebastian Rzymski

Autorska pracowania projektowa Mirage Studio zlokalizowana jest w Warszawie na ul. Nowy Świat 33/13. Obsługujemy jednak nie tylko klientów z Warszawy i okolic, zapewniamy kompleksowe usługi projektowe na terenie całej Polski. W związku z tym jesteśmy gotowi na spotkania w różnych lokalizacjach zarówno w stolicy jak i w innych lokacjach.

Preferujemy pierwsze spotkanie na miejscu w lokalu, który będzie przedmiotem opracowania projektu wnętrza. Dysponujemy wtedy pełniejszym obrazem takiej przestrzeni oraz możemy bardzo szybko na żywo dostosować się do informacji przekazywanych przez klientów. Nasi klienci oczekują właśnie takiego spotkania i rozmowy.

W przypadku sytuacji, kiedy dom lub budynek z mieszkaniem jest jeszcze w budowie bazujemy na ogólnym rzucie lokalu lub szkicach z podstawowymi wymiarami. Na podstawie tych informacji jesteśmy także w stanie stworzyć projekt.

Elastyczność w kwestii pory i miejsca spotkania

Zapewniamy spotkania w terminach i godzinach i miejscach ustalonych wspólnie z klientami z odpowiednim i komfortowym wyprzedzeniem.

Leave a comment