loading1
loading2

Nazywam się Sebastian Rzymski, projektowaniem wnętrz zajmuje się od ponad 10 lat.

W tym czasie miałem przyjemność opracować  projekty wnętrz wymagającym klientom,  dla których ważny jest dosłownie każdy detal, oryginalny pomysł i efekt finalny w postaci realizacji projektu.

Architekt wnętrz Warszaw

Jak pracuje i w czym mogę pomóc?

W kształtowaniu przestrzeni wnętrz stawiam na maksymalne zbadanie potrzeb moich klientów i dostosowaniu się do indywidualnych wymagań i preferencji.W ten  sposób projektuje wnętrza, które podobają się moim klientom i spełniają ich oczekiwania.

Projektowanie wnętrz to czasochłonny proces , który oprócz kreatywności wymaga przede wszystkim efektywnego planowania, analizowania i koordynacji ze sobą różnych dziedzin.

Właśnie dlatego tak ważne są wstępne spotkania, rozmowa i  wysłuchanie czego mój potencjalny klient oczekuje ode mnie jako architekta,  jak sobie wyobraża współpracę i co jest według niego najważniejsze?

To bardzo ważne elementy, ponieważ umożliwiają  mi przygotowanie odpowiedniej oferty i modelu współpracy. Dodam też, że na spotkaniu wszystkie etapy procesu projektowego są przeze mnie szczegółowo omawiane, po to aby nakreślić co i w jakiej kolejności będzie wykonywane.

Co ustalamy  w pierwszym etapie?

Projekt wnętrz można podzielić na kilka etapów, z których każdy różni się zasadniczo i wymaga skupienia uwagi winnych obszarach. Pierwszym absolutnie kluczowym etapem jest ustalenie i zdefiniowanie oczekiwań względem projektu wnętrza. tj.

  • określenie i analiza przestrzeni wnętrz, która ma być opracowana ( wizja lokalna na miejscu lub analiza rzutu z układem pomieszczeń)
  • wybór zakresu zaangażowania w projekt architekta (konsultacje, projekt koncepcyjny, projekty kompleksowy z dokumentacją techniczną i kosztorysem, projekt kompleksowy z nadzorem autorskim)
  • ustalenie preferowanej stylistyki wnętrza, przegląd ciekawych inspiracji pasujących do ogólnej koncepcji
  • zdefiniowanie głównych założeń funkcjonalnych, planowanego sposobu użytkowania pomieszczeń pod względem stylu życia tj. prowadzonego stylu życia i wykonywanej profesji, ilości osób, które będą korzystać z zaprojektowanej przestrzeni.
  • omówienie wszystkich etapów procesu projektowego
  • terminy, wspólne ustalenie harmonogramu prac projektowych  i spotkań
  • przybliżone założenie planowanego budżetu wymaganego do realizacji projektu przez wykonawców

Czemu warto ze mną współpracować?

Kreatywność

Swoje pomysły przygotowuję w różnych formach, są to szkice, rzuty pomieszczeń oraz wizualizacje komputerowe.

Doświadczenie

W zawodzie architekta niepodważalny atut to doświadczenia, które jest wykorzystywane każdego dnia.

Szybkość działania

Projektuję wnętrza wg założonego wspólnie ustalonego planu co przekłada się na szybką i bezproblemową realizację projektu.

Elastyczność

Wiem jak bardzo deficytowym ” towarem” jest czas, dlatego na drodze dialogu razem ustalamy odpowiedni czas i miejsce spotkań.

Dobry słuchacz

Najpierw  słucham i notuję, potem analizuję a na koniec przedstawiam możliwe rozwiązania.

Rzetelność

Każdy projekt wnętrza, wiąże się z konkretnymi wydatkami na realizację. Ja nie boję się o tym rozmawiać.

Kontakt

Kluczowe informacje w trzech punktach, które warto lepiej poznać to:

1. Wstępna analiza przedprojektowa i pomoc w określeniu kierunku pracy nad uzyskaniem efektywnego  i funkcjonalnego wnętrza

2.  Pomoc w określeniu najlepszego modelu współpracy na linii architekt – klient czyli w skrócie ustalenie czego oczekujemy wzajemnie od siebie

3.  Szczera rozmowa o wszystkich kosztach związanych już z realizacją projektu. Pomoc w określeniu standardu wykończenia wnętrz na podstawie zakładanego budżetu.

 

Kontakt tel.:

+48 501 440 845

email: miragestudio@miragestudio.eu