Aranżacja wnętrz małej łazienki w stylu nowoczesnym – Białystok

Opis projektu

Prezentowany projekt to adaptacja łazienki w niewielkim mieszkaniu. Głównym założeniem, na którym bardzo zależało inwestorom było zaprojektowanie wanny asymetrycznej, która zwęża się na jednym boku. Rozwiązanie takie zapewnia maksymalne wykorzystanie powierzchni przy zachowaniu zasad ergonomii.

Szczegółowy opis projektu

Mała łazienka to przestrzeń, która wymaga szczególnego podejścia i optymalizacji pod kątem funkcjonalnym.

W projekcie zdecydowano się na zastosowanie nowoczesnych płytek gresowych, które kolorystycznie zbliżone są do betonu architektonicznego. Wnętrze jest przez to ciekawe i intrygujące w połączeniu ze znaczną powierzchnią luster na ścianach. Jeśli w tym miejscu interesuje cię zlecenie nam wykonania projektu wnętrz zadaj nam pytanie. Przekonaj się jak zaaranżuje twoje wnętrza projektant wnętrz Białystok.

Na jednej ścianie nad umywalką zaprojektowano duże lustro zamocowane do ściennego nawisu. Natomiast do drugiej ściany nad dłuższym bokiem wanny zaprojektowano element wybitnie dekoracyjny czyli hartowane szkło bezbarwne z wydrukowaną grafiką zdjęcia. Rozwiązania takie zapewniają optyczne powiększenie  niewielkiej przestrzeni tego pomieszczenia.

Ze względu na fakt, że łazienka nie posiada okna, które doświetlałoby pomieszczenie światłem naturalnym zaprojektowano oświetlenie rozproszone. Jest to taśma led ukryta we wnęce sufitu podwieszanego, która świeci barwą naturalną i zapewnia wymaganą ilość światła w tej konfiguracji. Aby nadać wnętrzu bardziej plastyczny charakter na suficie znajduje się również oświetlenie reflektorowe, które akcentuje wybrane obszary ścian i podłóg.

Projektant wnętrz Białystok

Jeśli planujesz aranżację wnętrz i poszukujesz projektanta wnętrz w Białymstoku lub okolicach zobacz  nasze portfolio i  zapytaj o ofertę poprzez szybki kontakt. Zapewniamy spotkania po uprzednim uzgodnieniu terminu i miejsca spotkania.

Ostatnio dodane projekty

W skandynawskich barwach
Projekty wnętrz
Modernizacja domu na Podlasiu
Architektura
Projekt modernizacji domu z lat 80 - Wizualizacja
W industrialnym klimacie – Mieszkanie na Bialanach
Projekty wnętrz
Widok z przedpokoju na strefę dzienną mieszkania w stylu loft. Po prawej stronie na pierwszym planie szafa z ekspresyjnymi frezami na białych frontach. Na drugim planie lekka ażurowa ścianka z czarnych metalowych profili i szkła.
Projekt domu 350m2 w stylu nowojorskim
Projekty wnętrz
Aranżacja wnętrz domu w stylu nowojorskim- wizualizacja nr 1
Projekt aranżacji wnętrz domu 550m2 w stylu eklektycznym
Projekty wnętrz
Gabinet stomatologiczny Multident
Projekty wnętrz
Projekt aranżacji wnętrza 77m2 – salon sprzedaży drzwi i okien Bartek
Projekty wnętrz, Wizualizacje
Wizualizacja lokalu usługowego
Projekt elewacji domu w stylu dworkowym
Architektura, Wizualizacje
Projekt elewacji domu 270m2 w stylu dworkowym