Aranżacja wnętrz mieszkania 46m2 w stylu glamour

Opis projektu

Projekt wnętrza mieszkania o powierzchni 46m2 nawiązujący do klasyki (cokół, meble, żyrandole,stylowe tapety) i współczesnych technologii materiałowych np. krzesła z plexi, fornirowanych oraz lakierowanych frontów  szafek kuchennych.

Kryształowe żyrandole w poszczególnych strefach mieszkania rozmieszczone są w celu zwiększenia czytelności podziału funkcjonalnego. Podkreślają także stylowy charakter wnętrza, który łamie konwenanse mieszkania zlokalizowanego na nowoczesnym osiedlu.

Moim ulubionym elementem tego projektu jest okładzina na ścianie. Jest to  szkło z nadrukiem pasów czarnego i szarego, szkło jest przyklejone do ściany. Efekt wizualny to tapeta w stylu angielskim w ultra nowoczesnej odsłonie.

Szczegółowy opis projektu

Szczypta pałacu na własność?  Tak w mieszkaniu zaprojektowanym w stylu glamour, który może być również użyteczny w niewielkim mieszkaniu. Analiza układu funkcjonalnego lokalu dostarczyła cennych wskazówek w jaki sposób maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.  Wnętrze pomimo wielu elementów dekoracyjnych nie jest przytłaczające, a elementy wyposażenia charakterystyczne dla tego stylu są użyte z umiarem adekwatnie do skali wnętrza.

Ostatnio dodane projekty

W skandynawskich barwach
Projekty wnętrz
Modernizacja domu na Podlasiu
Architektura
Projekt modernizacji domu z lat 80 - Wizualizacja
W industrialnym klimacie – Mieszkanie na Bialanach
Projekty wnętrz
Widok z przedpokoju na strefę dzienną mieszkania w stylu loft. Po prawej stronie na pierwszym planie szafa z ekspresyjnymi frezami na białych frontach. Na drugim planie lekka ażurowa ścianka z czarnych metalowych profili i szkła.
Projekt domu 350m2 w stylu nowojorskim
Projekty wnętrz
Aranżacja wnętrz domu w stylu nowojorskim- wizualizacja nr 1
Projekt aranżacji wnętrz domu 550m2 w stylu eklektycznym
Projekty wnętrz
Gabinet stomatologiczny Multident
Projekty wnętrz
Aranżacja wnętrz małej łazienki w stylu nowoczesnym – Białystok
Projekty wnętrz
Projekt aranżacji wnętrza 77m2 – salon sprzedaży drzwi i okien Bartek
Projekty wnętrz, Wizualizacje
Wizualizacja lokalu usługowego