Modernizacja domu na Podlasiu

Opis projektu

Modernizacja domu, w którym przeprojektowany został układ pomieszczeń oraz elewacje budynku, tworząc ciekawszą architekturę tego obiektu.

Szczegółowy opis projektu

Bryła budynku była  podzielona na dwie nieproporcjonalne części tj. część główną mieszkalną oraz dużo mniejszy garaż. Już na tym etapie było to znaczącym dysonansem, który należało uspokoić. W tym celu zaprojektowaliśmy konstrukcję słupów i belek która jest przedłużeniem obrysu budynku i pochłania swoimi proporcjami istniejący garaż. Zaprojektowane słupy i belki nad garażem tworzą pergolę jako element architektury budynku obrośnięty roślinnością pnącą.

Oprócz tego elewacje są podzielone na mniejsze fragmenty aby dodać lekkości całości i zapewnić bardziej interesujące architektoniczne powierzchnie. Przeprojektowany został także ganek, który umożliwi wygodniejsze korzystanie z głównego wejścia i przestrzeni ogrodu.

Ostatnio dodane projekty

Projekt aranżacji wnętrz apartamentu o powierzchni 145m2 w Warszawie
Projekty wnętrz
W skandynawskich barwach
Projekty wnętrz
Aranżacja wnętrz apartamentu 145 m2 – Warszawa
Projekty wnętrz
W industrialnym klimacie – Mieszkanie na Bialanach
Projekty wnętrz
Widok z przedpokoju na strefę dzienną mieszkania w stylu loft. Po prawej stronie na pierwszym planie szafa z ekspresyjnymi frezami na białych frontach. Na drugim planie lekka ażurowa ścianka z czarnych metalowych profili i szkła.
Projekt domu 350m2 w stylu nowojorskim
Projekty wnętrz
Aranżacja wnętrz domu w stylu nowojorskim- wizualizacja nr 1
Projekt aranżacji wnętrz domu 550m2 w stylu eklektycznym
Projekty wnętrz
Gabinet stomatologiczny Multident
Projekty wnętrz
Aranżacja wnętrz małej łazienki w stylu nowoczesnym – Białystok
Projekty wnętrz