Projekt aranżacji wnętrz – pokój dla nastolatki 30m2

Opis projektu

Dużym wyzwaniem w tym wnętrzu było znalezienie kompromisu pomiędzy niesymetrycznym układem pomieszczenia z wieloma skosami i kątami a  symetrycznym bardzo charakterystycznym oknem, które dominowało pomieszczenie.

Udało się wypracować odpowiedni balans  m.in. za pomocą modyfikacji sufitu podwieszanego tuż nad oknem oraz nietypowemu umiejscowieniu łóżka pod kątem 45 stopni w narożniku ściany. Zrównoważyło to skrajne aspekty estetyczne wnętrza, które pierwotnie sprawiało wrażenie przypadkowości  i niespójności.

Szczegółowy opis projektu

Projekt wnętrz pokoju na poddaszu o powierzchni 30 m2 dla nastolatki. Projektowanie wnętrz dla młodych użytkowników to świetna okazja w eksperymentowaniu z przestrzenią wnętrza.

Zaprojektowano ergonomiczną przestrzeń podzieloną na kilka stref. Pierwszą strefą jest wypoczynek i relaks,jest  to duże wygodne łóżko, które może pełnić także funkcję siedziska oraz  fotel kula, we wnętrzu którego można spokojnie oddać się kontemplacji i relaksowi. Drugą strefą jest miejsce do pracy i nauki, jest to strefa gdzie znajduje się biurko, półki na książki oraz niska zabudowa meblowa z wieloma szufladami.

Podkreślenie zainteresowań we wnętrzu.

Ze względu na zainteresowanie przyszłej lokatorki tematyką muzyczną oraz grą na instrumencie klawiszowym zaaranżowany jest także kącik muzyczny z pianinem cyfrowym, na którym można doskonalić swoje umiejętności muzyczne a całość podkreślona tapetą z motywem muzycznym.

Kilka słów o kolorach

Projekt wnętrz zaaranżowany w jasnej i delikatnej kolorystyce, bieli zestawionej z naturalnym fornirem mebli,  kremowymi stiukami na ścianach do krawędzi skosu sufitu oraz charakterystycznym oknem łukowym i dyskretnym nowoczesnym oświetleniem.

Tutaj można obejrzeć animację komputerową tego wnętrza:

Ostatnio dodane projekty

W skandynawskich barwach
Projekty wnętrz
Modernizacja domu na Podlasiu
Architektura
Projekt modernizacji domu z lat 80 - Wizualizacja
W industrialnym klimacie – Mieszkanie na Bialanach
Projekty wnętrz
Widok z przedpokoju na strefę dzienną mieszkania w stylu loft. Po prawej stronie na pierwszym planie szafa z ekspresyjnymi frezami na białych frontach. Na drugim planie lekka ażurowa ścianka z czarnych metalowych profili i szkła.
Projekt domu 350m2 w stylu nowojorskim
Projekty wnętrz
Aranżacja wnętrz domu w stylu nowojorskim- wizualizacja nr 1
Projekt aranżacji wnętrz domu 550m2 w stylu eklektycznym
Projekty wnętrz
Gabinet stomatologiczny Multident
Projekty wnętrz
Aranżacja wnętrz małej łazienki w stylu nowoczesnym – Białystok
Projekty wnętrz
Projekt aranżacji wnętrza 77m2 – salon sprzedaży drzwi i okien Bartek
Projekty wnętrz, Wizualizacje
Wizualizacja lokalu usługowego