Projekt aranżacji wnętrza 77m2 – salon sprzedaży drzwi i okien Bartek

Opis projektu

Rezultatem wyżej wymienionych prac wstępnych jest projekt aranżacji wnętrza w stylu nowoczesnym z silnym akcentami stylu hi tech, w którym wyeksponowane są nowoczesnej technologie. Rezultat prac nad  projektem aranżacji wnętrz salonu sprzedaży drzwi i okien.  Pierwszym etapem była szczegółowa analiza potrzeb inwestorów oraz analiza elementów wnętrza, które mogą być wykorzystane do nowej koncepcji wnętrza.

Inwestorom zależało na maksymalnym uporządkowaniu i wykorzystaniu przestrzeni salonu, która byłaby jednocześnie bardziej komfortowa dla klientów. Inwestorzy położyli również nacisk  na to, aby architekt znalazł indywidualny charakter stylistyki wnętrza, który harmonizowałby ze specyfiką tej przestrzeni.

Szczegółowy opis projektu

Wnętrze przyjazne i nowoczesne

Założeniem projektu było stworzenie przestrzeni nowoczesnej, kojarzącej się z wysoko rozwiniętą technologią w sektorze budowlanym.  W projekcie zastosowane zostały m.in.multimedialne ekrany lcd, na których wyświetlane mogą być prezentacje i filmy instruktażowe sprzedawanych produktów. System reklamy kontekstowej jest podłączony do internetu, co umożliwia edycję treści multimedialnych na odległość.

W celu optymalizacji wykorzystania przestrzeni zaprojektowano zabudowę stolarską z specjalnym systemem prowadnic, do których zamocowane są skrzydła drzwi wewnętrznych.  System ten umożliwia  wysuw dowolnego skrzydła i wygodną prezentację produktu dla klienta przy maksymalnym wykorzystaniu powierzchni. Zabudowa może zawierać w sobie ponad sześćdziesiąt sztuk drzwi, co przy pierwotnym wyposażeniu salonu było niemożliwe.

Podział przestrzeni salonu na dwie strefy

Przestrzeń salonu podzielona jest na dwie główne strefy, większe pomieszczenie to strefa sprzedażowa drzwi i zarazem punkt obsługi klienta, mniejsze pomieszczenie to strefa ekspozycyjna okien.  W strefie mniejszej zaprojektowana została fototapeta na zamówienie, w której wykorzystano motyw przestrzeni krajobrazu. Krajobraz jest widoczny przez okna wystawione w te strefie,która w ten sposób jest zdecydowanie znacznie mniej syntetyczna bardziej naturalna dla oka pomimo braku okien.

Tutaj na można obejrzeć animację komputerową aranżacji tego wnętrza.

Projektowanie wnętrz Białystok i okolice

Jeśli interesuję cię projektowanie wnętrz Białystok  lub w okolicach Białegostoku zobacz  nasze portfolio i  zapytaj o ofertę tutaj poznaj ofertę. Zapewniamy spotkania po uprzednim uzgodnieniu terminu i miejsca spotkania.

Ostatnio dodane projekty

W skandynawskich barwach
Projekty wnętrz
Modernizacja domu na Podlasiu
Architektura
Projekt modernizacji domu z lat 80 - Wizualizacja
W industrialnym klimacie – Mieszkanie na Bialanach
Projekty wnętrz
Widok z przedpokoju na strefę dzienną mieszkania w stylu loft. Po prawej stronie na pierwszym planie szafa z ekspresyjnymi frezami na białych frontach. Na drugim planie lekka ażurowa ścianka z czarnych metalowych profili i szkła.
Projekt domu 350m2 w stylu nowojorskim
Projekty wnętrz
Aranżacja wnętrz domu w stylu nowojorskim- wizualizacja nr 1
Projekt aranżacji wnętrz domu 550m2 w stylu eklektycznym
Projekty wnętrz
Gabinet stomatologiczny Multident
Projekty wnętrz
Aranżacja wnętrz małej łazienki w stylu nowoczesnym – Białystok
Projekty wnętrz
Projekt elewacji domu w stylu dworkowym
Architektura, Wizualizacje
Projekt elewacji domu 270m2 w stylu dworkowym