loading1
loading2

Kompleksowy projekt wnętrz

Kompleksowy projekt wnętrz zawiera kompletną dokumentację techniczną umożliwiającą zrealizowanie projektu wg projektu architekta. Tutaj nie ma przypadków i niespodzianek, ponieważ każdy element wnętrza zaprojektowany i przemyślany jest w najdrobniejszym szczególe.

Warto dodać, że dokumentacja techniczna umożliwia wykonanie kosztorysu inwestycji, który można dostosować i optymalizować względem zamierzonego budżetu. Daje to bardzo wysoki poziom komfortu klientom, którzy mają kontrolę nad projektem, przebiegiem prac i wydatków.

Szczegółowy zakres projektu wykonawczego tutaj:

 1. Projekt podłóg wraz z opisem materiałów i rozrysem poziomów, detali podziałów, linii łączących, dylatacji (rzut w skali 1:50)
 2. Projekt wykonawczy sufitów wraz z opisem – rozrys i poziomy sufitów podwieszanych, detale łączeń i elementów nietypowych( rzut w skali 1:50)
 3. Wytyczne do projektu branżowego zmian instalacji elektrycznej( rozmieszczenie gniazd, punktów wyprowadzeń oświetlenia, podłączeń urządzeń elektrycznych większej mocy) (rzut w skali 1:50)
 4. Projekt oświetlenia wraz z opisem, dobór opraw oświetleniowych
 5. Wytyczne do projektu branżowego wod-kan.
 6. Wytyczne do projektu branżowego c.o oraz ewentualnej instalacji klimatyzatorów
 7. Projekt wykonawczy elementów zabudów kartonowo- gipsowych- ścian i ścianek, wnęk i otworów dekoracyjnych, detali
 8. Projekt wykonawczy elementów zabudów meblowych – szaf, mebli wbudowanych, zabudowy kuchennej i łazienkowej
 9. Projekt wykonawczy łazienek i kuchni – obejmuje wszystkie elementy aranżacyjne, przyłącza, wyposażenie i sprzęt, dobór materiałów, rozrys detali elementów nietypowych – rzut i rozwinięcia ścian
 10. Szczegółowy projekt funkcjonalny z wymiarami i opisem realizacyjnym, rozrys elementów nietypowych dla każdego z opracowywanych pomieszczeń – rzut i rozwinięcia ścian w skali 1:25
 11. Fotorealistyczne wizualizacje komputerowe 3d ukazujące szczegółowo każde z opracowywanych pomieszczeń
 12. Dobór gotowych mebli i sprzętów, materiałów wykończeniowych oraz innego wyposażenia wnętrza
 13. Opisy realizacyjne
 14. Zestawienie rodzaju i ilości potrzebnych materiałów wykończeniowych i wyposażenia zgodnie z zaakceptowaną wersją projektu
 15. Szacunkowa wycena wyposażenia oraz kosztów realizacji inwestycji