loading1
loading2

Koncepcyjny projekt wnętrz

Druga opcja wykonania projektu wnętrz to projekt wnętrz koncepcyjny i jak sama nazwa wskazuje główny nacisk położony jest w tym przypadku na stworzenie przez architekta koncepcji wnętrza w dwóch lub trzech wariantach do wyboru.

Koncepcyjny projekt wnętrz zawiera plan funkcjonalny pomieszczeń z rozlokowanym wyposażeniem i wymiarami i opisem co gdzie się znajduje oraz komputerowe wizualizacje 3d wnętrz.

Wizualizacje komputerowe 3d przedstawiają kompletnie zaprojektowane wnętrze, które wypełnione jest planowanym wyposażeniem, materiałami wykończeniowymi na ścianach podłogach i sufitach, meblami i zabudowami stolarskimi i kompletnym oświetleniem.

  1. Analiza funkcjonalna układu pomieszczeń i propozycja optymalizacji przestrzeni pod kątem lepszej ergonomii i indywidualnych preferencji klienta
  2. Plan funkcjonalny układu ścian działowych wyznaczających każde pomieszczenie z wymiarami
  3. Plan usytuowania drzwi wejściowych do poszczególnych pomieszczeń, szerokości skrzydła i kierunku otwierania
  4. Dobór wyposażenia, kolorystyki, materiałów wykończeniowych, opraw oświetleniowych określających styl wnętrza
  5. Plan w formie rzutu z góry pomieszczeń z naniesionym wyposażeniem i materiałami wykończeniowymi i opisem
  6. Realistyczne wizualizacje komputerowe wnętrz, na których pokazane są wszystkie elementy wnętrza( kolory, oświetlenie, dekoracje, okładziny na ścianach, podłogi, meble, zabudowy stolarskie, armatura łazienkowa i kuchenna)
  7. Tabela z wybranym wyposażeniem z linkami do sklepów i fotografiami produktów
  8. Wliczone w cenę usługi spotkania konsultacyjne z architektem wnętrz, na których omawiamy zaproponowane pomysły
  9. Projekt wnętrz w kilku opcjach do wyboru, który gwarantuje klientom zobaczenie różnych pomysłów jeszcze przed realizacją