loading1
loading2

Nasze usługi

 

Misją pracowni jest spełnianie marzeń klientów o ponadczasowych wnętrzach, w których liczy się każdy detal.

Realizujemy to poprzez indywidualne podejście do stylu życia naszych klientów, dla których bardzo cenny jest czas

Zapewniamy usługi projektowania wnętrz najwyższej jakości zapewniając wsparcie podczas realizacji projektu 24h/dobę 365 dni w roku. 

Czas na wagę złota

W dzisiejszym szybkim świecie czas stał się jednym z naszych największych luksusów. U podstaw naszej filozofii leży oddanie naszym klientom czasu, aby mogli cieszyć się większą ilością rzeczy, które kochają.

Zapewniamy  usługę projektowania wnętrz ściśle dopasowaną do indywidualnego rytmu i stylu życia klienta. Gwarantujemy elastyczne terminy  spotkań w wygodnych miejscach i różnych porach dnia, aby maksymalnie odciążyć klienta od poświęcania czasu na zbędne rzeczy.

Tylko oryginalne wnętrza

Zaplanujemy każdy najdrobniejszy detal i spersonalizujemy projekt wnętrza tworząc wyrafinowaną przestrzeń nasyconą blaskiem, harmonią i pięknem, która będzie miejscem wypoczynku po intensywnym dniu pracy lub po dłuższej podróży zagranicznej. 

Życie jest piękne

Spełniamy marzenia naszych klientów o luksusowych wnętrzach inspirując się życiem, podróżami indywidualnymi doświadczeniami pozwalając dać się ponieść wyobraźni.

Kompleksowy projekt wnętrz z osobistym nadzorem autorskim architekta

 

Jest to opcja zapewniająca najlepszą jakość usługi wykonania projektu wnętrz ponieważ oprócz skrupulatnie przygotowanego planu działania, wszystkie prace, zamówienia są osobiście kontrolowane przez architekta.

Nadzór autorski jest szczególnie polecany Inwestorom, którzy nie dysponują wystarczającą ilością czasu aby zająć się projektem. Architekt jest wtedy odpowiedzialny za projekt i przebieg realizacji projektu wnętrza na wszystkich etapach znacznie oszczędzając czas inwestora.

 

Nadzór autorski architekta zawiera:

 1. Kontrolę jakości wykonanych prac oraz ich zgodności z projektem wnętrza
 2. Kontrolę nad terminami w jakich całość zostanie zrealizowana oraz przekazana inwestorowi
 3. Pomoc w wyborze wykonawców do realizacji projektu
 4. Spotkania z wybranymi wykonawcami, na których omawiane są wszystkie etapy projektu wnętrza
 5. Koordynację i komunikację pomiędzy głównym wykonawcą a mniejszymi podwykonawcami
 6. Obsługę zamówień wyposażenia wnętrza i materiałów wykończeniowych
 7. Szybką pomoc w przypadku wystąpienia ewentualnych problemów na budowie
 8. Wspólne zakupy wyposażenia wnętrz, wizyty w sklepach, salonach oraz firmach oferujących usługi specjalistyczne, które planowane są w projekcie wnętrz
 9. Regularne spotkania z architektem, na których omawiane są bieżące etapy postępujących prac oraz kolejne zaplanowane prace wykonawcze.
 10. Korespondencja emailowa podsumowująca, każde spotkanie i wspólne ustalenia.

 

Kompleksowy projekt wnętrz

Kompleksowy projekt wnętrz zawiera kompletną dokumentację techniczną umożliwiającą zrealizowanie projektu wg projektu architekta. Tutaj nie ma przypadków i niespodzianek, ponieważ każdy element wnętrza zaprojektowany i przemyślany jest w najdrobniejszym szczególe.

Warto dodać, że dokumentacja techniczna umożliwia wykonanie kosztorysu inwestycji, który można dostosować i optymalizować względem zamierzonego budżetu. Daje to bardzo wysoki poziom komfortu klientom, którzy mają kontrolę nad projektem, przebiegiem prac i wydatków.

Szczegółowy zakres projektu wykonawczego tutaj:

 1. Projekt podłóg wraz z opisem materiałów i rozrysem poziomów, detali podziałów, linii łączących, dylatacji (rzut w skali 1:50)
 2. Projekt wykonawczy sufitów wraz z opisem – rozrys i poziomy sufitów podwieszanych, detale łączeń i elementów nietypowych( rzut w skali 1:50)
 3. Wytyczne do projektu branżowego zmian instalacji elektrycznej( rozmieszczenie gniazd, punktów wyprowadzeń oświetlenia, podłączeń urządzeń elektrycznych większej mocy) (rzut w skali 1:50)
 4. Projekt oświetlenia wraz z opisem, dobór opraw oświetleniowych
 5. Wytyczne do projektu branżowego wod-kan.
 6. Wytyczne do projektu branżowego c.o oraz ewentualnej instalacji klimatyzatorów
 7. Projekt wykonawczy elementów zabudów kartonowo- gipsowych- ścian i ścianek, wnęk i otworów dekoracyjnych, detali
 8. Projekt wykonawczy elementów zabudów meblowych – szaf, mebli wbudowanych, zabudowy kuchennej i łazienkowej
 9. Projekt wykonawczy łazienek i kuchni – obejmuje wszystkie elementy aranżacyjne, przyłącza, wyposażenie i sprzęt, dobór materiałów, rozrys detali elementów nietypowych – rzut i rozwinięcia ścian
 10. Szczegółowy projekt funkcjonalny z wymiarami i opisem realizacyjnym, rozrys elementów nietypowych dla każdego z opracowywanych pomieszczeń – rzut i rozwinięcia ścian w skali 1:25
 11. Fotorealistyczne wizualizacje komputerowe 3d ukazujące szczegółowo każde z opracowywanych pomieszczeń
 12. Dobór gotowych mebli i sprzętów, materiałów wykończeniowych oraz innego wyposażenia wnętrza
 13. Opisy realizacyjne
 14. Zestawienie rodzaju i ilości potrzebnych materiałów wykończeniowych i wyposażenia zgodnie z zaakceptowaną wersją projektu
 15. Szacunkowa wycena wyposażenia oraz kosztów realizacji inwestycji

 

Koncepcyjny projekt wnętrz

Druga opcja wykonania projektu wnętrz to projekt wnętrz koncepcyjny i jak sama nazwa wskazuje główny nacisk położony jest w tym przypadku na stworzenie przez architekta koncepcji wnętrza w dwóch lub trzech wariantach do wyboru.

Koncepcyjny projekt wnętrz zawiera plan funkcjonalny pomieszczeń z rozlokowanym wyposażeniem i wymiarami i opisem co gdzie się znajduje oraz komputerowe wizualizacje 3d wnętrz.

Wizualizacje komputerowe 3d przedstawiają kompletnie zaprojektowane wnętrze, które wypełnione jest planowanym wyposażeniem, materiałami wykończeniowymi na ścianach podłogach i sufitach, meblami i zabudowami stolarskimi i kompletnym oświetleniem.

 1. Analiza funkcjonalna układu pomieszczeń i propozycja optymalizacji przestrzeni pod kątem lepszej ergonomii i indywidualnych preferencji klienta
 2. Plan funkcjonalny układu ścian działowych wyznaczających każde pomieszczenie z wymiarami
 3. Plan usytuowania drzwi wejściowych do poszczególnych pomieszczeń, szerokości skrzydła i kierunku otwierania
 4. Dobór wyposażenia, kolorystyki, materiałów wykończeniowych, opraw oświetleniowych określających styl wnętrza
 5. Plan w formie rzutu z góry pomieszczeń z naniesionym wyposażeniem i materiałami wykończeniowymi i opisem
 6. Realistyczne wizualizacje komputerowe wnętrz, na których pokazane są wszystkie elementy wnętrza( kolory, oświetlenie, dekoracje, okładziny na ścianach, podłogi, meble, zabudowy stolarskie, armatura łazienkowa i kuchenna)
 7. Tabela z wybranym wyposażeniem z linkami do sklepów i fotografiami produktów
 8. Wliczone w cenę usługi spotkania konsultacyjne z architektem wnętrz, na których omawiamy zaproponowane pomysły
 9. Projekt wnętrz w kilku opcjach do wyboru, który gwarantuje klientom zobaczenie różnych pomysłów jeszcze przed realizacją