Kontakt z Mirage Studio


Dane firmy

Mirage Studio Sebastian Rzymski

Autorska pracownia projektowa wnętrz i architektury

ul. Nowy Świat 33/13, 00-029 Warszawa

NIP:722 153 30 46, REGON: 200179910

tel. 501 440 845

email: miragestudio@miragestudio.eu

Formularz kontaktowy

  Wybierz temat:

  Zaprojektuj z nami  wnętrze Twojego domu lub mieszkania

  Aranżacja wnętrz domów jednorodzinnych o mniejszej i dużej powierzchni w różnym standardzie wykończenia i  stylu architektonicznym.

  Projektowanie wnętrz mieszkań o zróżnicowanej powierzchni, ekonomicznym, średnim lub wysokim standardzie wykończenia i stylu wnętrz dostosowanym do preferencji klienta.

  Biuro projektowe – indywidualne projekty domów z pełną dokumentacją niezbędną do uzyskania pozwolenia na budowę.

  Pracownia projektowa – jak działa nasza usługa?

  Zobacz poniżej nasz prosty proces projektowania wnętrz domów, projektowania wnętrz mieszkań

  Kontakt i wstępna analiza

  Możesz wypełnić nasz kwestionariusz, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o projekcie lub zdecydować się na współpracę z nami. Chcielibyśmy usłyszeć o twoich pomysłach na to, co planujesz zlecić. Nasi projektanci zajmą się Twoim projektem od początku do końca. Ustalą koszty i plany, jak to zostanie wdrożone.

  Wypełnij brief

  Oferta i wycena

  Po zrozumieniu potrzeby projektu tworzymy ofertę z kosztami proponowanych prac projektowych i wyceną

  Oferta i plan projektu

  Koncepcja i projekt

  Rozpoczęcie procesu projektowego i prace nad koncepcją architektoniczną. Współpraca i aktywna komunikacja z inwestorem  w celu weryfikacji zgodności prowadzonych prac z  Twoją wizją. Przechodząc przez fazę projektowania i wdrożenia, będziesz mieć możliwość przeglądania projektu i przekazywania informacji zwrotnych.

  Wypełnij brief

  Realizacja projektu i odbiór prac

  Odbiór gotowego projektu i realizacja. Na życzenie klienta nadzór autorski architekta podczas realizacji zamierzenia budowlanego lub rozpoczęcia prac wykonawczych we wnętrzach.

  Oferta i plan projektu

  Autorska pracownia architektury i wnętrz: Projektujemy i tworzymy projekty architektury oraz projekty wnętrz w Warszawie, Białymstoku i dla naszych klientów w całej Polsce.

  Budowa wnętrza, zaprojektowanie mieszkania, lokalu użytkowego czy przeprojektowanie pojedynczego domu wymaga pomocy architekta. Listę oferowanych przez nich usług znajdziesz w galerii zdjęć. Alternatywnie możesz się z nimi skontaktować, aby omówić projekt budynku, który należy rozbudować, przebudować lub fotorealistyczne wizualizacje, które można wykorzystać do oceny nowych pomysłów projektowych. Podczas realizacji projektu zapewnione jest wsparcie i nadzór ze strony firmy, z którą można się skontaktować telefonicznie lub mailowo.

  Facebook

  Dołącz do nas na Facebooku i śledź nasze najnowsze projekty.

  Google

  Rozpocznij z nami nowy projekt i podziel się opinią w Google.

  Kontakt

  Potrzebujesz wyceny projektu wnętrz lub projektu architektonicznego.

  Baza wiedzy pracownia projektowa

  Projektowanie wnętrz – Aranżacja wnętrz domów – Projekty wnętrz mieszkań – Indywidualne projekty domów jednorodzinnych  – Przebudowy i rozbudowy domów jednorodzinnych – Adaptacje projektów domów jednorodzinnych – Wizualizacje komputerowe 3d

  alt

  Częste pytania Projektowanie wnętrz wiedza / sty 2023

  Ile kosztuje projekt wnętrz?