Pracownia projektowania wnętrz i architektury

Misją pracowni jest spełnianie marzeń klientów o ponadczasowych projektach wnętrz i architektury, w których liczy się każdy detal.  Projektujemy wnętrza domów i wnętrza mieszkań ściśle dopasowane do potrzeb inwestorów. Zapewniamy indywidualne projekty domów, przebudowy i modernizacje istniejących budynków. 

Mirage Studio to połączenie autorskiej pracowni projektowania wnętrz, autorskiej pracowni architektonicznej. Nasze główne lokalizacje to Białystok i  Warszawa. Profesjonalnie projektujemy wnętrza domów, wnętrza mieszkań, wnętrza lokali usługowych, domy indywidualne i przebudowy domów.

Zapewniamy ponadto pełne wsparcie podczas realizacji inwestycji poprzez nadzór autorski. Planujemy i grupujemy zaplanowane prace tworząc ich harmonogram, który jest przedstawiany klientowi. Dostarczamy szczegółowych informacji o postępach prac realizacyjnych i ustalonych kolejnych etapach. 

Pracownia Mirage studio to także projektowanie architektoniczne, które skupia się na sektorze klientów prywatnych. Oferujemy indywidualne projekty domów jednorodzinnych oraz przebudowy i rozbudowy istniejących domów

Wszystkie tworzone przez pracownię projekty prezentowane są  oprócz technicznego podania na rysunkach projektowych także w formie wizualizacji komputerowych co daje łatwiejsze wyobrażenie klientowi całości inwestycji i skali przedsięwzięcia. 

Projekty wnętrz Warszawa - zdjęcie z realizacji projektu wnętrz mieszkania

PROFESJONALNA USŁUGA PROJEKTOWANIA WNĘTRZ I ARCHITEKTURY

Zaprojektuj z nami Twoje wnętrz domu, mieszkania lub indywidualny projekt domu

Oferujemy niestandardowe projekty wnętrz z nadzorem autorskim oraz koncepcyjne projekty wnętrz bazujące na wizualizacjach komputerowych 3d.

Projektujemy  oryginalne wnętrza mieszkalne domów, wnętrza mieszkań w różnych stylach architektonicznych.

Tworzymy spersonalizowane projekty architektoniczne budynków mieszkalnych jednorodzinnych, tak aby były jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne.

Jak działają nasze usługi projektowe?

Zobacz poniżej nasz prosty proces projektowania wnętrz oraz projektowania architektonicznego

Analiza

Wypełnij nasz formularz wprowadzający lub wyceń samodzielnie projekt wnętrz lub projekt architektoniczny domu. Nasz zespół sprawdzi, zaplanuje cały proces projektu od wyceny do wdrożenia.

Oferta i wycena

Po analizie potrzeb dotyczących wykonania projektu przygotowujemy ofertę z propozycją zakresu prac projektowych oraz wyceną.

Koncepcja i projekt

Rozpoczęcie procesu projektowego i prace nad koncepcją architektoniczną. Koncepcja w kliku wariantach, aktywna komunikacja z inwestorem  w celu weryfikacji postępującego procesu projektowego. Ewentualne korekty i wprowadzanie zmian do projektu na podstawie przekazanych uwag. Liczne wizualizacje komputerowe projektu.

Realizacja projektu i odbiór prac

Odbiór gotowego projektu i realizacja. Na życzenie klienta nadzór autorski architekta podczas realizacji zamierzenia budowlanego lub rozpoczęcia prac wykonawczych we wnętrzach.

Nowoczesne projektowanie wnętrz i oryginalna architektura

Projektujemy wnętrza i indywidualne projekty domów jednorodzinnych będące elementem przemyślanej koncepcji i wizji przy ścisłej współpracy z inwestorem. Mirage Studio to pracownia projektowania wnętrz i architektury, gdzie tworzymy wygodą i funkcjonalną przestrzeń mieszkalną.

Pracownia projektowania wnętrz

Jesteśmy doświadczonym biurem projektowym zapewniającym usługi projektowania wnętrz dla klientów indywidulnych

W zakres naszych usług wchodzi również szereg działań związanych  tematem projektowania wnętrz w różnym zakresie  m.in.: projektowanie wnętrz z nadzoremprojekt wnętrz koncepcyjny, projekt wnętrz wykonawczymetamorfozy wnętrz, plan funkcjonalny i jego optymalizacja, home staging, wizualizacje wnętrz, profesjonalna sesja fotograficzna wnętrz.

Posiadamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, dzięki czemu utrzymujemy najwyższe standardy wykonywania projektów, powierzonych zleceń i obsługi Klienta.

Projektujemy  wnętrza domów i mieszkań dla klientów prywatnych dostosowane do obowiązujących na rynku trendów, które stale monitorujemy. 

Nasza oferta dostosowana jest do różnych budżetów – projektowanie wnętrz cennik, wirtualny doradca wyceny projektu wnętrz

Pracownia projektowania wnętrz i architektury
Indywidualne projekty domów, projekt rozbudowy domu

Pracownia architektury

Pracownia Mirage Studio świadczy także usługi projektowania architektonicznego skierowanego na sektor klientów prywatnych, którzy oczekują oryginalnych projektów domów. W związku z tym projektujemy indywidualne projekty domów oraz wykonujemy projekty rozbudowy i przebudowy domów jednorodzinnych.

Skupiamy się na maksymalnym wykorzystaniu zalet działki, jej układu, stron świata, walorów widokowych i na rzeczywistych spersonalizowanych potrzebach klientów.

Prace projektowe rozpoczynamy od wstępnej analizy i rozmowy, na bazie której opracowujmy plan działania oraz wstępny projekt koncepcyjny domu  w formie przestrzennej wizualizacji komputerowej 3d oraz planu układ domu i lokacji na działce.

Zarówno przebudowa budynku jednorodzinnego jak i nowy projekt architektoniczny wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, które to w imieniu inwestora pracownia na podstawie złożonych stosownych dokumentów zabiega w urzędzie.

W tym celu opracowana jest kompletna dokumentacja niezbędna do uzyskania pozwolenia na budowę/rozbudowę domu.

Nasza misja

Naszą siłą jest kreacja, wiedza oraz pasja, z jaką jako autorska pracownia świadczymy usługi projektowania wnętrz oraz projektowania architektury. Zmieniamy i  modyfikujemy przestrzeń wnętrz i domów wokół klientów, tak aby współgrała z ich oczekiwaniami.

Oferta Autorska pracownia projektowa

Specjalizujemy się w tworzeniu projektów wnętrz mieszkań i domów oraz indywidualnych projektów domów.

Sprawdź, co możemy zrobić dla Ciebie.

Projekty wnętrz domów

Aranżacja wnętrz domów jednorodzinnych o mniejszej i dużej powierzchni w różnym standardzie wykończenia i  stylu architektonicznym.

Projekty wnętrz mieszkań

Projektowanie wnętrz mieszkań o zróżnicowanej powierzchni, ekonomicznym, średnim lub wysokim standardzie wykończenia i stylu wnętrz dostosowanym do preferencji klienta.

Indywidualne projekty domów

Oryginalne i projekty wnętrz domów z pełną dokumentacją niezbędną do uzyskania pozwolenia na budowę.

Brief projektowanie wnętrz

Chcesz zlecić wykonanie projektu wnętrz? Wypełnij brief!

Brief projektowanie architektura

Chcesz zlecić wykonanie projektu domu? Wypełnij brief!

Pracownia architektoniczna – nasze realizacje

Nasze portfolio obejmuje projekty wnętrz domów, mieszkań, apartamentów i lokali użytkowych wykonane w różnych stylach.

Blog pracownia projektowania wnętrz i architektury

Projektowanie wnętrz – Aranżacja wnętrz domów – Projekty wnętrz mieszkań – Indywidualne projekty domów jednorodzinnych  – Przebudowy i rozbudowy domów jednorodzinnych – Adaptacje projektów domów jednorodzinnych – Wizualizacje komputerowe 3d

Szukasz architekta?

Zapewniamy usługi projektowania wnętrz domów, mieszkań i lokali usługowych . Tworzymy małe przestrzenie mieszkania oraz duże wnętrza.   Tworzymy indywidualne projekty domów kreując oryginalną architekturę budynków. Projektujemy przebudowy i rozbudowy istniejących domów w przypadku planowanej zmiany sposobu ich użytkowania optymalizując użytkowe, funkcjonalne i estetyczne walory budynku mieszkalnego. Kontakt pracownia projektowania wnętrz i architektury.

 

Poznaj nas, nasz proces kreatywny i projektowy pracowni. Zadzwoń 501 440 845, wyślij brief, napisz do nas maila na miragestudio@miragestudio.eu, aby otrzymać ofertę odnośnie Twojego projektu wnętrz lub użyj formularz kontaktowy 

    Wybierz temat: