Projekty wnętrz oferta

Nowoczesna aranżacja wnętrz może być wykonana w dowolnym stylu i może być dostosowana bardzo precyzyjnie do wymagań klienta. Projekty wnętrz to usługa, która staje się coraz bardziej popularna i modna wśród klientów prywatnych, dla których projekt wnętrza dopasowany do ich stylu życia staje się niezwykle ważny. Dlatego kładziemy duży nacisk na odpowiednią personalizację i przedprojektową analizę preferencji klienta związanych z aranżacją wnętrz.

Projektowanie wnętrz to sztuka, która łączy wizję klienta z umiejętnościami projektanta, co jest szczególnie prawdziwe, gdy klient żąda nowoczesnego, minimalistycznego projektu. Wymaga dogłębnej znajomości aktualnych trendów, materiałów i kolorów, a także umiejętności tworzenia przestrzeni, która jest zarówno estetyczna, jak i funkcjonalna. Osiągnięcie udanego projektu wymaga cierpliwości, dbałości o szczegóły i umiejętności nieszablonowego myślenia. Dzięki ścisłej współpracy z klientem podczas całego procesu, projektant może stworzyć piękną i niepowtarzalną przestrzeń, która spełni wszystkie potrzeby klienta.

W dzisiejszym pędzącym świecie czas stał się jednym z naszych największych luksusów, rzadkim, ale pożądanym towarem. U podstaw filozofii Mirage Studio leży danie naszym klientom więcej czasu dla siebie.

Oryginalne rozwiązania

Zaplanujemy każdy najmniejszy szczegół i spersonalizujemy aranżację wnętrza tak, aby stworzyć wyrafinowaną przestrzeń pełną blasku, harmonii i piękna, która będzie doskonałym miejscem wypoczynku po stresującym dniu w pracy lub długiej podróży zagranicznej.

Świadczymy usługi projektowania wnętrz, które wpisują się w indywidualny rytm i styl życia naszych klientów. Gwarantujemy elastyczne terminy spotkań w dogodnych lokalizacjach i porach dnia, aby zminimalizować czas spędzany przez Klienta na niepotrzebnych rzeczach.

Wnętrza pełne inpiracji

Realizujemy marzenia naszych klientów o ponadczasowych wnętrzach, czerpiąc inspirację z życia, podróży i osobistych doświadczeń, puszczając wodze fantazji.

Punktem wyjścia procesu projektowania wnętrz jest rozmowa. Wspólnie identyfikujemy potrzeby, cele i dostępne możliwości do realizacji. Kolejne etapy to: opracowanie projektu koncepcyjnego w kilku wariantach, omówienie koncepcji i proponowanych rozwiązań, przedstawienie i dostosowanie projektu zgodnie z preferencjami i uwagami klienta, przygotowanie projektu technicznego wraz z rysunkami wymiarowymi i instrukcją wykonania dla wykonawców, stworzenie kalkulacji wstępnych kosztorysów inwestycyjnych.

Jednak nie wystarczy stworzyć oszałamiający projekt, ponieważ trzeba go również zrealizować. Najlepszy sposób na zaplanowanie i kontrolę każdego etapu prac budowlanych to projekt wnętrz z nadzorem autorskim architekta

Analiza

Dogłębna analiza i omówienie z klientem potrzeb w zakresie planowanego projektu wnętrza. Ustalenie priorytetów i głównego celu w aranżacji wnętrz.

Koncepcja

Prace koncepcyjne nad wnętrzem w wielu wariantach. Dzięki temu zobaczysz różne koncepcje, które pomogą określić kolejny etap prac projektowych.

Projekt

Dokumentacja techniczna z wymiarami i opisem realizacyjnym dla wykonawców. Dzięki temu wszystkie prace będą pogrupowane i zaplanowane w odpowiedniej kolejności.

Realizacja

Weryfikacja przez architekta prac wdrożeniowych pod kątem ich zgodności z projektem i jakości.

Projektowanie wnętrz usługa

Jakiego projektu wnętrz oczekujesz? Tworzymy projekty wnętrz w wielu wariantach dla klienta, aby pomóc mu ustalić główne zamierzenia i ustalić najważniejsze punkty. Bazując na tej wiedzy konsekwentnie projekt wnętrz jest rozbudowywany i zapełniany detalami technicznymi, planem prac remontowych, planem ścian działowych, wyposażeniem, kolorami, materiałami wykończeniowymi, lampami itp. aż do momentu możliwości oszacowania inwestycji i stworzenia kosztorysu. Następnym etapem jest realizacja projektu wnętrz, w którym to na życzenie klienta możemy także uczestniczyć.

Projekt wnętrz z nadzorem

Kompletna dokumentacja techniczna projektu dla wykonawców, wizualizacje, kosztorys. Wszystkie prace realizacyjne są osobiście nadzorowane przez architekta. Możliwość wykonania projektu wnętrz wraz z nadzorem jest idealna dla osób, które nie mają czasu na zajmowanie się budową.

Metamorfoza wnętrz

Zmiana przestrzeni w mieszkaniu lub domu popularnie nazywana jest metamorfozą wnętrz. Analiza i optymalizacja funkcjonalna układu przestrzeni, nowa koncepcja aranżacji wnętrz poprawiająca ogólne postrzeganie estetyki wnętrza.

Projekt wnętrz wykonawczy

Idealna opcja projektu wnętrz, dla osób które dysponują wystarczającą ilością czasu aby kontrolować przebieg prac realizacyjnych. Jest to pełny projekt wnętrz bez nadzoru architekta, w którym inwestorzy podejmują się realizacji projektu na własną rękę bazując na przekazanym projekcie.

Koncepcyjny projekt wnętrz

Koncepcyjny projekt wnętrz to wariant opracowania projektowego skupiający się na idei i pomyśle na aranżację wnętrz, który jest poprzedzony analizą funkcjonalną układu domu lub mieszkania. W tej opcji główny nacisk postawiony jest na znalezienie odpowiedniego stylu wnętrz, który prezentowany jest na wizualizacjach komputerowych.

floor-planProjekt wnętrz funkcjonalny

Układ ścian działowych, wielkość pomieszczeń  i zaplanowanych sprzętów, określenie relacji pomiędzy poszczególnymi strefami wnętrz. Rzut z góry na plan mieszkania lub domu z naniesionymi wymiarami, wielkość przestrzenie komunikacyjnej i optymalizacja pod kątem ergonomii przestrzeni to właśnie projekt wnętrz funkcjonalny.

Home staging

Home staging to usługa polegająca na przygotowaniu nieruchomości do wynajmu lub sprzedaży. Głównym celem jest atrakcyjne zaaranżowanie wnętrza, które powinno podkreślić jego walory estetyczne i charakter aby zainteresować jak najliczniejszą liczbę oglądających  nieruchomość i przyśpieszyć sprzedaż lub wynajem za możliwe najwyższą cenę.

Profesjonalna fotografia wnętrz

Sesja zdjęciowa wnętrz nieruchomości, które przygotowywane jest do sprzedaży lub wynajmu.  Sesja zdjęciowa wnętrz ma za zadanie zaprezentować najlepsze cechy wnętrz domu lub mieszkania. Wykonywanych jest duża ilość zdjęć w różnym oświetleniu i konfiguracjach kompozycyjnych, które są następnie poddawane cyfrowej obróbce komputerowej w celu optymalizacji ich jakości.

Oferujemy niestandardowe projekty wnętrz w różnych stylach architektonicznych i zróżnicowanym standardzie wykończenia

Projektujemy wnętrza domów  i wnętrza mieszkań jako spersonalizowaną przestrzeń prywatną ściśle dopasowaną do rzeczywistych potrzeb klienta.

 

Uczestniczymy w procesie projektowym  wnętrz a także podczas realizacji zapewniając nadzór autorski architekta podczas realizacji.

Loftowy klimat - Mieszkanie w stylu loft w Warszawie - 48m2

Facebook

Dołącz do nas na Facebooku i śledź nasze najnowsze projekty.

Dołącz do nas

Google

Rozpocznij z nami nowy projekt i podziel się opinią w Google.

Napisz opinię

Kontakt

Potrzebujesz wyceny projektu wnętrz lub usługi pokrewnej

Napisz do nas

Baza wiedzy pracownia projektowa

Projektowanie wnętrz – Aranżacja wnętrz domów – Projekty wnętrz mieszkań – Indywidualne projekty domów jednorodzinnych  – Przebudowy i rozbudowy domów jednorodzinnych – Adaptacje projektów domów jednorodzinnych – Wizualizacje komputerowe 3d

alt

Projektowanie wnętrz wiedza / gr. 2022

7 sposobów na nowoczesne dekoracje okien

Zapewniamy usługi projektowania wnętrz domów, mieszkań i lokali usługowych . Tworzymy małe przestrzenie mieszkania oraz duże wnętrza.

 

Poznaj nas, nasz proces kreatywny i projektowy. Zadzwoń 501 440 845, wyślij brief, napisz do nas maila na miragestudio@miragestudio.eu, aby otrzymać ofertę odnośnie Twojego projektu wnętrz lub użyj formularz kontaktowy