Dopracowane mieszkanie 42m² – Na co zwrócić uwagę na etapie projektu

category

Różne

author

Sebastian Rzymski

Każdy posiadacz mieszkania zapewne marzy aby jego przestrzeń była zaprojektowana wygodnie, optymalnie i ciekawie. Dopracowane mieszkanie w  najdrobniejszych szczegółach w każdym z tych aspektów daje niezwykłą satysfakcję użytkownikowi, bo przestrzeń lokalu jest wnikliwe przeanalizowana i maksymalnie dopasowana do jego wymagań, preferencji itp. 

Przygotowanie mieszkania tuż po zakupie – dopracowane mieszkanie

Do przyjemnej części pracy architekta wnętrz można zaliczyć recenzję projektów wnętrz, które analizują zaproponowane rozwiązania oraz inspirują. Tak właśnie jest w tym wypadku, proste funkcjonalne i dopracowane mieszkanie w męskim stylu i porządku z dala od chaosu.  Chociaż Pan Piotr- bohater tej aranżacji nie planuje póki co sprzedaży tej nieruchomości i to dopracowane mieszkanie na wynajem również nie jest, warto zaznaczyć że skrupulatne zaplanowanie wszystkich stref łącznie ze starannie dobranymi detalami szczególnie w mieszkaniach nieprzekraczających 50 metrów kwadratowych zawsze zwiększy wartość nieruchomości. Będzie to skutkiem znacznej poprawy jakości przestrzeni wnętrz co bardzo przyda się w przypadku nieruchomości na sprzedaż. 

W Internecie oczywiście można znaleźć mnóstwo przeróżnych inspiracji bo przecież wystarczy wpisać np. ładne mieszkania YouTube, czego wynikiem będzie cała gama przeróżnych inspiracji tym bardziej jest nam bardzo miło z powodu wrzucenia małego kamyka do ogródka jakim jest popularna platforma YouTube. 

Wnętrza Zewnętrza odwiedziło z kamerą aranżację wnętrz mieszkania w stylu loftowo-industrialnym autorstwa Mirage Studio, w którym to filmiku analizują zastosowane rozwiązania projektowe podkreślając jak ważne jest dokładne zaplanowanie przestrzeni szczególnie w mieszkaniu o powierzchni 42m2. Aranżacja wnętrza spotkała się z ciepłym odbiorem, które widać w Waszych licznych komentarzach na portalu Youtube.pl Bardzo cieszy mnie fakt zaprezentowania i omówienia nietypowych rozwiązań, które umożliwiły “wyciśnięcie” z dostępnego metrażu lokalu dosłownie każdego centymetra kwadratowego. Wszystko po to aby przekształcić niewielką przestrzeń w piękne i funkcjonalne mieszkanie. Więcej zdjęć tego projektu można zobaczyć w: Loftowy klimat – Mieszkanie w stylu loft w Warszawie 

dopracowane mieszkania - kadr z YouTube- Wnętrza Zewnętrza

Warto dodać, że dobrzy wybrany styl mieszkania to też poprawa jakości przestrzeni, która na pewno ucieszy nie jedną parę oczu. 

Autorzy kanału Wnętrza Zewnętrza piszą: 

”W tym filmie zaglądamy do 42m², które zostało szczegółowo dopracowane na etapie projektu, dzięki czemu w kuchni przestrzeń została dobrze wykorzystana i udało się uniknąć popularnych błędów, a miejsce do pracy zostało dobrze przemyślane i zrobione dokładnie pod potrzeby Piotra. Jeśli przygotowanie projektu mebli na wymiar dopiero przed Tobą, koniecznie obejrzyj ten materiał :)”