Projektowanie wnętrz online

Próbnik kolorów RAL i próbki polakierowanych fornirów oraz laptop, który jest głównym narzędziem w naszej pracowni.

Projektowanie wnętrz online

Zwykle tuż po zakupie mieszkania lub przeprowadzki do nowej przestrzeni prędzej czy później nowi lokatorzy muszą umeblować poszczególne pomieszczenia. Dobrze jest to zrobić poprawnie oraz w sposób przemyślany dokładnie analizując to w jaki sposób każda strefa wnętrz będzie wykorzystywana.

Komfort użytkowania przestrzeni przekłada się bezpośrednio na lepszy komfort codziennego życia.

Warto się więc zastanowić jakie są nasze potrzeby w czasie urządzania nowych wnętrz. Dobrą zasadą jest tutaj  zaprzestanie układania planów pomieszczeń  tylko  w głowie. Dużo lepszym rozwiązaniem jest na pewno przynajmniej szkicowe rozrysowanie planu pomieszczeń z podstawowym wyposażeniem i podstawowym opisem co gdzie się znajduje. Tak jest dużo łatwiej.

Jeszcze lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z gotowych narzędzi umożliwiających wizualizację wnętrz, w tym stworzenia planu każdego pomieszczenia domu lub mieszkania. Jeśli jednak nie mamy  pomysłu na projekt wnętrza lub nie bardzo umiemy to zrobić za pomocą narzędzi, o których mowa wyżej to najlepszym krokiem jest skorzystanie z usług architekta wnętrz.

Projektowanie wnętrz online

Wielu naszych klientów podczas pierwszego kontaktu zadaje nam pytanie o zdalną współpracę czyli projektowanie wnętrz online. Jest to z reguły grupa osób  znacznie oddalona od naszej pracowni i spotkania bezpośrednie są z racji odległości z oczywistych powodów utrudnione.  Cześć klientów to także osoby, które pomimo bliskiej odległości od pracowni i łatwego kontaktu  preferują jednak spotkania wirtualne i projektowanie wnętrz online.   Usługa projektowania wnętrz online to pełne wsparcie architekta na wszystkich etapach projektu.

Udostępnij

admin