Funkcjonalność w modzie – Szybki projekt wnętrz dla niecierpliwych

Podstawowy pakiet projektu wnętrz, który zawiera plan funkcjonalny z układem pomieszczeń , rozlokowaniem wyposażenia i wymiarami. Bardzo dobra ekonomiczna opcja wykonania projektu wnętrz, która pomoże przy samodzielnej aranżacji wnętrz mieszkania, domu, lokalu usługowego. 

Po co mi projekt wnętrz funkcjonalny domu lub mieszkania?

Opcja projektu dedykowana osobom, które potrzebują wsparcia podczas aranżacji wnętrz na własną rękę. Oczekują odniesienia się architekta do ich pomysłów i ich zweryfikowania pod kątem poprawnej i wygodnej ergonomii.

Plan funkcjonalny pomieszczeń z rozlokowanym wyposażeniem i wymiarami i opisem co gdzie się znajduje w kilku opcjach do wyboru. Ekonomiczny projekt wnętrz z podstawowymi wymiarami i schematem relacji przestrzennych pomiędzy pomieszczeniami i wyposażeniem. Na jego podstawie możliwa jest realizacja projektu na własną rękę

Projekt wnętrz funkcjonalny - usługa pracownia Mirage Studio
Przestrzenny układ funkcjonalny wnętrz poddasza

Co zawiera projekt funkcjonalny wnętrz? 

 • Analiza funkcjonalna układu pomieszczeń i propozycja optymalizacji przestrzeni pod kątem lepszej ergonomii i indywidualnych preferencji klienta
 • Podział ścian wewnętrznych na konstrukcyjne i ściany działowe
 • Plan funkcjonalny układu ścian działowych wyznaczających każde pomieszczenie z wymiarami
 • Plan wyburzeń łącznie ze zmianami konstrukcyjnymi jeśli są wymagane(projekt konstrukcyjny przez architekta z uprawnieniami)
 • Plan usytuowania drzwi do poszczególnych pomieszczeń, szerokości skrzydła i kierunku otwierania
 • Plan w formie rzutu z góry pomieszczeń z wyposażeniem i materiałami wykończeniowymi i opisem
 • Przestrzenny model 3d wnętrz

Projekt zmian konstrukcyjnych w cenie(nowość)

Niejednokrotnie podczas poszukiwania idealnego poszukiwania pomieszczeń wymagane są większe zmiany związane np. z wyburzeniem ścian wewnątrz budynku. Zapewniamy pełne wsparcie w tym zakresie wykonując projekt zamian konstrukcyjnych przez specjalistę z uprawnieniami.

Daje to bardzo duże możliwości aranżacyjne pomieszczeń, które można lepiej dostosować do stawianych wymagań przez klienta. Na przykład można wykonać duże przebicie otwór w ścianie aby otworzyć salon na przedpokój. Może to być np. projekt funkcjonalny domu lub projekt wnętrz funkcjonalny w budynkach wielorodzinnych czyli mieszkaniach.

plan funkcjonalny wnętrza- usługa Mirage Studio

Oto kilka korzyści wynikających z profesjonalnego wykonania projektu funkcjonalnego wnętrz:

1. Optymalne wykorzystanie przestrzeni – projektant wnętrz potrafi zoptymalizować przestrzeń w taki sposób, aby zapewnić maksymalną funkcjonalność, jednocześnie zachowując estetykę.

2. Dopasowanie do indywidualnych potrzeb – projektant wnętrz jest w stanie dopasować projekt do indywidualnych potrzeb klienta, uwzględniając preferencje i styl życia.

3.Poprawa ergonomii – projektant wnętrz uwzględnia ergonomię, czyli dostosowanie mebli i elementów wyposażenia do potrzeb ludzkich, co wpływa na wygodę użytkowania wnętrza.

4. Wzrost wartości nieruchomości – profesjonalnie zaprojektowane i wykonane wnętrza zwiększają wartość nieruchomości i mogą przyciągać większą liczbę potencjalnych klientów planujących zakup.

5. Dostęp do najlepszych rozwiązań – projektant wnętrz jest na bieżąco z trendami i nowinkami, co pozwala mu na wykorzystanie najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań w swojej pracy.

6.Oszczędność czasu i pieniędzy – profesjonalny projektant wnętrz jest w stanie zoptymalizować koszty i czas wykonania projektu, co może przynieść oszczędności dla klienta.

7. Lepsze wykorzystanie światła i przestrzeni – projektant wnętrz potrafi wykorzystać światło i przestrzeń w sposób efektywny i estetyczny, co wpływa na ostateczny efekt końcowy.

Projekt funkcjonalny cena 

 • Konkurencja - Projekt wnętrz funkcjonalny

  • Plan funkcjonalny, wyposażenia, wymiary (jedynie płaski rzut z góry)
  • Brak zaznaczonych materiałów wykończeniowych
 • Mirage Studio - Projekt wnętrz funkcjonalny

  69zł / m²

  • Inwentaryzacja(ewentualna instrukcja w opcji projektu online)
  • Przestrzenny model 3d wnętrz
  • Plan funkcjonalny pomieszczeń z wyposażeniem i wymiarami
  • Pokazane materiały wykończeniowe na modelu 3d
  • Projekt konstrukcyjny zmian ścian wewnętrznych w cenie
  • kilka wariantów projektu

Jeśli interesują Cię inne usługi projektowe

Projekt wnętrz z nadzorem

Projekt wnętrz wykonawczy

Projekt wnętrz koncepcyjny

Metamorfozy wnętrz

Baza wiedzy pracownia projektowa

Projektowanie wnętrz – Aranżacja wnętrz domów – Projekty wnętrz mieszkań – Indywidualne projekty domów jednorodzinnych  – Przebudowy i rozbudowy domów jednorodzinnych – Adaptacje projektów domów jednorodzinnych – Wizualizacje komputerowe 3d

Zapewniamy usługi projektowania wnętrz domów, projektowanie wnętrz mieszkań i projekty wnętrz lokali usługowych . Rekomendujemy projektowanie wnętrz całych przestrzeni mieszkalnych w opcji z nadzorem autorskim co zapewnia najwyższą jakość usług projektowych i maksymalnie spójne wnętrza. 

 

Poznaj nas, Zadzwoń 501 440 845, napisz do nas maila na miragestudio@miragestudio.eu, aby otrzymać ofertę odnośnie Twojego projektu wnętrz lub użyj formularza kontaktowego