Pytania i odpowiedzi

W praktyce, większość realizowanych przez nas projektów zajmuje ok. 4-6 tygodni natomiast zdarza się, że przy sprawnej komunikacji udaje nam się oddać gotowy projekt po ok.2 -3 tygodniach.

Profesjonalny projekt koncepcyjny wykonujemy już od 129zł /m2 powierzchni pomieszczenia.  W tej cenie nasi Klienci dostają fotorealistyczne wizualizacje komputerowe wnętrz z koncepcją wnętrza w kilku wariantach do wyboru oraz plan funkcjonalny wnętrz z podstawowymi wymiarami. Aby zapoznać się ze szczegółami oferty zapraszamy tutaj do kontaktu.

Kompleksowy wykonawczy projekt wnętrz  z pełną dokumentacją techniczną, kosztorysem oraz nadzorem autorskim  jest rozliczany za metr kwadratowy powierzchni lokalu. Nadzór autorski jest prowadzony  od początku do końca realizacji projektu wnętrz i jest policzony ryczałtowo. Koszt opracowania projektu wnętrz z nadzorem autorskim to wydatek około 299 zł/m2, ostatecznie koszt ustalamy po zapoznaniu się ze specyfiką projektu i bardziej wnikliwym poznaniu potrzeb inwestora.

Opracowanie projektu wnętrz podzielone jest na etapy, których to efekty przekazujemy do akceptacji klienta. Proces projektowy rozpoczyna się od zebrania jak największej informacji o przeznaczeniu planowanej inwestycji i sposobie jej wykorzystania. Następnym krokiem jest przygotowanie projektu koncepcyjnego, który w praktyce zajmuje najwięcej czasu. Na tym etapie jak i na kolejnych poprawki mogą być zgłaszane w dowolnej formie, które z kolei są wprowadzane do projektu do momentu finalnej akceptacji projektu wnętrz. Kolejnym etapem jest projekt wykonawczy  i kosztorys – na tym etapie również jest możliwe wprowadzanie korekt do projektu, założonego budżetu itp. Jako jedna z nielicznych pracowni nie posiadamy limitu ilości wprowadzonych poprawek i są one wprowadzane do skutku bez zmian ustalonego wynagrodzenia.

Nadzór autorski nad projektem to nic innego jak osobista kontrola architekta nad przebiegiem wszystkich prac podczas realizacji projektu wnętrz. Architekt kontroluje postępy prac, ich jakość i zgodność z projektem odwiedzając miejsce budowy.  Oprócz tego projektant jest zobowiązany jest do pełnienia opieki  nad zamówieniami, koordynacją  i komunikacją pomiędzy poszczególnymi wykonawcami  i terminami.

Jeśli inwestor zdecyduje się na realizację projektu z nadzorem autorskim  i skorzysta z  oferty wykonawców, z którymi współpracuje pracowania wówczas na wszystkie prace wykończeniowe udzielana jest 2 letnia gwarancja. Oznacza to że, jeżeli w tym okresie pojawi się usterka techniczna w lokalu będąca następstwem wykonanego remontu/realizacji projektu wnętrz wykonawcy nieodpłatnie usuną i naprawią tą usterkę.

Projektujemy wnętrza w różnych stylach i nie ograniczamy się do wąskiej wybranej stylistyki we wnętrzach. Projektujemy wnętrza zarówno w wysokim  i ekonomicznym standardzie w szerokim  zakresie stylów architektonicznych. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia, rozwiązania techniczne i budżet.

Tak pracownia Mirage Studio świadczy też usługi uzupełniające usługę projektowania i oferuje realizację projektu wnętrz w ramach współpracy z firmami wykonawczymi, z którymi na stałe współpracuje.

Współpracujemy na stałe z renomowanymi firmami wykonawczymi i i specjalistami.

Masz więcej pytań? Zapytaj teraz!

Jeśli nie ma odpowiedzi na interesujące Ciebie pytanie, skontaktuj się już teraz tel. 501 440 845  lub wyślij email na adres miragestudio@miragestudio.eu, wyjaśnimy wszystkie Twoje wątpliwości.

    Wybierz temat: