Metamorfozy wnętrz

Metamorfozy wnętrz to usługa aranżacji wnętrz istniejącego lokalu, w taki sposób aby maksymalnie uatrakcyjnić jego wygląd oraz funkcjonalność. Metamorfozy wnętrz może dotyczyć zarówno przestrzeni wnętrz domów jaki mieszkań w różnym zakresie. 

Usługa ta może być  wiązać się z całkowitym przearanżowaniem wnętrz łącznie z przesunięciem ścian działowych lub być ograniczona jedynie  do poprawy estetyki wybranych pomieszczeń.  Pierwszym etapem jest wizja lokalna na miejscu i ocena pomieszczeń, drugim wspólne ustalenie planu działania z klientem, następnie koncepcja wprowadzonych zmian w formie wizualizacji komputerowych. Usługa ze względu na rozbudowany zakres możliwych prac projektowych jest wyceniana indywidualne po rozmowie z klientem i ustaleniu co jest do zrobienia.

Metamorfozy wnętrz usługa Mirage Studio. Wnętrz sypialnia po zmianie

Wnętrze sypialni po zmianach.

Metamorfozy wnętrz usługa Mirage Studio. Wnętrze sypialnia przed modyfikacją

Wnętrze sypialni przed zmianami.

Analiza i koncepcja

Zaczynamy od przenalizowania istniejącego planu funkcjonalnego. Następnie opracowujemy nowy układ pomieszczeń z rozlokowanym wyposażeniem i wymiarami i opisem co gdzie się znajduje. Następnie przygotowywane są  komputerowe wizualizacje 3d wnętrz, aby pomysł był bardziej czytelny. Wybrane pomieszczenia wypełniane jest planowanym wyposażeniem, materiałami wykończeniowymi na ścianach podłogach i sufitach, meblami i zabudowami stolarskimi i kompletnym oświetleniem.

 • Analiza funkcjonalna układu pomieszczeń i propozycja optymalizacji przestrzeni pod kątem lepszej ergonomii i indywidualnych preferencji klienta
 • Plan funkcjonalny układu ścian działowych wyznaczających każde pomieszczenie z wymiarami
 • Plan usytuowania drzwi wejściowych do poszczególnych pomieszczeń, szerokości skrzydła i kierunku otwierania
 • Dobór wyposażenia, kolorystyki, materiałów wykończeniowych, opraw oświetleniowych określających styl wnętrza
 • Plan w formie rzutu z góry pomieszczeń z naniesionym wyposażeniem i materiałami wykończeniowymi i opisem
 • Realistyczne wizualizacje komputerowe wnętrz, na których pokazane są wszystkie elementy wnętrza( kolory, oświetlenie, dekoracje, okładziny na ścianach, podłogi, meble, zabudowy stolarskie, armatura łazienkowa i kuchenna)
 • Tabela z wybranym wyposażeniem z linkami do sklepów i fotografiami produktów
 • Wliczone w cenę usługi spotkania konsultacyjne z architektem wnętrz, na których omawiamy zaproponowane pomysły
 • Projekt wnętrz w kilku opcjach do wyboru, który gwarantuje klientom zobaczenie różnych pomysłów jeszcze przed realizacją

Dokumentacja(projekt wykonawczy)

Projekt wnętrz – metamorfoza wnętrz na życzenie klienta może być rozbudowany o kompleksowy projekt wnętrz, który zawiera kompletną dokumentację techniczną umożliwiającą zrealizowanie projektu wg projektu architekta. Tutaj nie ma przypadków i niespodzianek, ponieważ każdy element wnętrza zaprojektowany i przemyślany jest w najdrobniejszym szczególe.

Warto dodać, że dokumentacja techniczna umożliwia wykonanie kosztorysu inwestycji, który można dostosować i optymalizować względem zamierzonego budżetu. Daje to bardzo wysoki poziom komfortu klientom, którzy mają kontrolę nad projektem, przebiegiem prac i wydatków. Koszt usługi wyceniany jest indywidualnie w zależności od specyfiki projektu i jego skali. 

Home staging przed zmianą gabinet

Wnętrze gabinetu po zmianach.

Home staging po zmianie gabinet

Wnętrze gabinetu przed zmianami.

Jeśli interesują Cię inne usługi

Projekt wnętrz koncepcyjny

Projekt wnętrz z nadzorem

Projekt wnętrz funkcjonalny

Projekt wnętrz wykonawczy

lub usługi pokrewne

Fotografia wnętrz

Home staging

Indywidualny projekt domu

Przebudowa / rozbudowa domu

Baza wiedzy pracownia projektowa

Projektowanie wnętrz – Aranżacja wnętrz domów – Projekty wnętrz mieszkań – Indywidualne projekty domów jednorodzinnych  – Przebudowy i rozbudowy domów jednorodzinnych – Adaptacje projektów domów jednorodzinnych – Wizualizacje komputerowe 3d

alt

Częste pytania Projektowanie wnętrz wiedza / sty 2023

Ile kosztuje projekt wnętrz?

Zapewniamy usługi projektowania wnętrz domów, projektowanie wnętrz mieszkań i projekty wnętrz lokali usługowych . Tworzymy małe przestrzenie mieszkania oraz duże wnętrza.   Poznaj nas, nasz proces kreatywny i projektowy. Zadzwoń 501 440 845, wyślij brief, napisz do nas maila na miragestudio@miragestudio.eu, aby otrzymać ofertę odnośnie Twojego projektu wnętrz lub użyj formularz kontaktowy

   

  Facebook

  Dołącz do nas na Facebooku i śledź nasze najnowsze projekty.

  Google

  Rozpocznij z nami nowy projekt i podziel się opinią w Google.