Projekt kuchni w nowoczesnym stylu. Zabudowa kuchenna z antracytowymi frontami połączona z dębowymi korpusami szafek i drewnianym blatem olejowanym blatem kuchenny. Nowoczesny stół drewniany w strefie jadalni i obraz z kolorowym kogutem na ścianie.

Projekt kuchni – usługa projektowa

Pomieszczenie kuchni to charakterystyczna przestrzeń ze specyficznymi przypisanymi funkcjami. Z reguły jest mniejsza niż pozostałe pomieszczenia, zawiera jednak znaczne nasycenie wyposażenia, które należy dokładanie zaplanować.

Aby maksymalnie przyśpieszyć proces projektowy możesz skorzystać z opcji wykonania projektu kuchni online.

Przepis na dobrze zaprojektowaną kuchnię. Jak uzyskać komfort i wygodę w kuchni?. Jak zaprojektować kuchnię?

Optymalizacja funkcjonalna

Aranżacja kuchni połączonej z salonem w eklektycznym stylu. Zabudowa kuchenna z podwyższonym blatem na miejsce na stołki barowe.

Dokładny plan funkcjonalny kuchni z naniesionymi wybranymi sprzętami  i wymiarami ścian w formie rzutu z góry.

Personolizacja

W domowym zaciszu

Specyficzny przypisany użytkownikowi układ funkcjonalny z rekomendowanym wyposażeniem i funkcją.

Styl wnętrza

W nowojorskim rytmie - projekt wnętrz domu 350m2

Zdefiniowany klimat wnętrza poprzez nadanie łazience charakterystycznego stylu pasującego do reszty wnętrz i preferencji klienta.

Podstawowe różnice w projekcie kuchni z sieci hipermarketów branży budowlanej i profesjonalnym projekcie wnętrz wykonanym w pracowni.

Architekt

 • Wysoka jakość wizualizacji komputerowych(foforealistyczna)
 • Wiele wariantów i opcji projektu ( zmiany kolorów i materiałów)
 • Szeroki wybór materiałów wykończeniowych, które są dostępne na rynku
 • Wyposażenie wybierane bez ograniczeń z tego co jest na rynku
 • Kierunkowe wykształcenie – architekt z doświadczeniem, a nie projektant
 • Szczegółowa profesjonalna dokumentacja techniczna dla wykonawców
 • Niestandardowe rozwiązania w projekcie w interesie klienta
 • Oryginalne projekty wnętrz wcześniej dopasowane do klienta
 • Elastyczny tryb pracy i łatwość komunikacji z klientem w wygodnych godzinach
 • Skrupulatnie zaplanowany plan funkcjonalny kuchni w skali 1:20
 • Projekt wnętrz kuchni rozbudowany o kosztorys prac remontowych
 • Wizualne, funkcjonalne, praktyczne i techniczne podejście do projektu kuchni

Hipermarket

 • Niska jakość wizualizacji komputerowych
 • Ograniczona ilość wariantów projektu
 • Materiały wykończeniowe tylko z oferty sklepu
 • Wyposażenie tylko z oferty sklepu
 • Niewielkie doświadczenie projektanta(często studenci)
 • Brak profesjonalnych rysunków dla wykonawców
 • Wygodne warianty projektu, niekoniecznie dla klienta
 • Powielane schematy z innych projektów
 • Nieelastyczny tryb pracy nad projektem
 • Projekt wnętrz kuchni z błędami funkcjonalnymi
 • Wrażeniowe i wizualne podejście do projektu

Profesjonalne projektowanie wnętrz kuchni i szybkie w tzw. “sieciówce” to zauważalne różnice, które dadzą o sobie znać w bardzo krótkim czasie po realizacji.  

Ile kosztuje projekt wnętrz kuchni ? Projektowanie kuchni cena

Projekt wnętrz kuchni cena to kalkulacja wyliczona ryczałtowo za pomieszczenie kuchni nieprzekraczające 10m2. W przypadku większych powierzchni wycena wykonywana jest indywidualnie na podstawie wywiadu z  klientem i najczęściej na podstawie ogólnego cennika pracownia i stawki za metr kwadratowy powierzchni wg wybranej opcji projektowej.  Koszty wykonania projektu za pomieszczenie podzielona jest na dwa pakiety do wyboru, które różnią się zakresem opracowania. Wszystkie ceny są cenami brutto.

Aranżacja wnętrz kuchni koncepcja – 1999zł dotyczy projektów wnętrz pomieszczeń nowych oraz istniejących, w których planowana jest modyfikacja. Opcja  wykonania projektu kuchni przez Internet jest szczególnie polecana w sytuacji maksymalnie szybkiego wykonania projektu na odległość i zredukowania zaangażowania klienta do minimum.

Postępy pracy nad projektem są przesyłane do klienta, które są następnie wspólnie omawiane i poddawane korektom tak jak oczekuje tego klient. Komunikacja na tym polu odbywa się w dowolnej zdalnej formie np. za pomocą telefonu lub wiadomości email.

Projekt wnętrz kuchni kompleksowy – 2999 zł  także dotyczy wnętrz nowych oraz modernizowanych. W tym wariancie projekt jest rozbudowany  o dokumentację techniczną dla wykonawców oraz kosztorys inwestycji wraz z listą zakupową wyposażenia i materiałów wykończeniowych. Bardzo zależy nam na wygodnej komunikacji dopasowanej do dostępności klienta.

Ultramaryna i mosiądz - projekt kuchni apartamentu 200 m2 na Mokotowie - Aneks kuchenny

Wybierz odpowiedni pakiet dla Ciebie

 • Kuchnia koncepcja

  1999 zł

  • Inwentaryzacja budowlana
  • Plan funkcjonalny
  • Wizualizacje komputerowe 3d
  • Dobór kolorystyki i mat. wykończeniowych
  • Dobór opraw oświetleniowych
  • do 3 wariantów projektu
 • Kuchnia kompleksowo

  2999 zł

  • Inwentaryzacja budowlana
  • Plan funkcjonalny
  • Wizualizacje komputerowe 3d
  • Dobór kolorystyki i mat. wykończeniowych
  • Dobór opraw oświetleniowych
  • do 6 wariantów projektu
  • Kompletna dokumentacja wykonawcza
  • Lista zakupowa, zestawienie materiałów i wyposażenia
  • Kosztorys inwestycji

Etapy pracy – projekt kuchni online

Analiza

Wnikliwa analiza i omówienie z klientem potrzeb dotyczących planowanego projektu wnętrz. Ustalenie priorytetów i  głównego celu w projekcie wnętrz.

Koncepcja

Prace koncepcyjne nad wnętrzem w wielu wariantach. Dzięki temu zobaczysz różne koncepcje, które pomogą ustalić dalszy etap prac projektowych.

Projekt

Dokumentacja techniczna z wymiarami i opisem realizacyjnym dla wykonawców. Dzięki temu wszystkie prace będą pogrupowane i zaplanowane w odpowiedniej kolejności.

Realizacja

Weryfikacja przez architekta prowadzonych prac realizacyjnych pod kątem ich zgodności z projektem i jakości.

Zobacz projekty kuchni – wizualizacje komputerowe

Wspaniale sprawdzającym się narzędziem w procesie projektowania wnętrz kuchni jest wizualizacja komputerowa, która umożliwia zobaczenie przestrzennego projektu kuchni na interaktywnym zdjęciu – panoramie 3d. 

Technologia wizualizacji 3d jest wyjątkowo użyteczna, ponieważ pozwala klientom wyobrazić sobie cały projekt aranżacji kuchni – co i gdzie się znajduje i jakie jest w odbiorze. Fotorealizm widoczny na wizualizacjach bardzo dokładnie symuluje rodzaj użytych materiałów oraz rozkład oświetlenia we wnętrzu.

Umożliwia to tworzenie zaskakujących kompozycji i rozwiązań na etapie koncepcyjnym, które można dowolnie kształtować, aż do momentu osiągnięcia zadowalającego efektu.

Sprawdź ten projekt i zobacz więcej wizualizacji modernizacji kuchni w domu lub zobacz więcej projektów wnętrz pracowni w sekcji portfolio.

Projekt wnętrz dużej łazienki z owalną wanną wolnostojącą i dużą owalną umywalką stawianą na blat szafki.
W blasku księżyca - projekt wnętrza mieszkania o pow.90m2
Ultramaryna i mosiądz - projekt wnętrz apartamentu 200 m2 na Mokotowie - łazienka i sauna
Szczypta złota - projekt wnętrza domu 120m2 w Białymstoku

Różnorodność

Oferujemy niestandardowe projekty wnętrz kuchni w różnych stylach architektonicznych i zróżnicowanym standardzie wykończenia

Mieszkania / domy

Projekty kuchni Warszawa – domy i wnętrza mieszkań jako spersonalizowana przestrzeń prywatna ściśle dopasowana do rzeczywistych potrzeb klienta.

Opieka

Uczestniczymy w procesie projektowym  wnętrz a także podczas realizacji zapewniając nadzór autorski architekta podczas realizacji.

Baza wiedzy pracownia projektowa

Projektowanie wnętrz – Aranżacja wnętrz domów – Projekty wnętrz mieszkań – Indywidualne projekty domów jednorodzinnych  – Przebudowy i rozbudowy domów jednorodzinnych – Adaptacje projektów domów jednorodzinnych – Wizualizacje komputerowe 3d

Facebook

Dołącz do nas na Facebooku i śledź nasze najnowsze projekty.

Google

Rozpocznij z nami nowy projekt i podziel się opinią w Google.

Mirage Studio to połączenie autorskiej pracowni projektowania wnętrzautorskiej pracowni architektonicznej. Nasze główną lokalizacją jest Warszawa. Profesjonalnie projektujemy wnętrza domów, wnętrza mieszkań, wnętrza lokali usługowych, domy indywidualne i przebudowy domów.

Zapewniamy ponadto pełne wsparcie podczas realizacji inwestycji poprzez nadzór autorski. Planujemy i grupujemy zaplanowane prace tworząc ich harmonogram, który jest przedstawiany klientowi. Dostarczamy szczegółowych informacji o postępach prac realizacyjnych i ustalonych kolejnych etapach.

Pracownia Mirage studio to także projektowanie architektoniczne, które skupia się na sektorze klientów prywatnych. Oferujemy indywidualne projekty domów jednorodzinnych oraz przebudowy i rozbudowy istniejących domów.

Wszystkie tworzone przez pracownię projekty prezentowane są  oprócz technicznego podania na rysunkach projektowych także w formie wizualizacji komputerowych co daje łatwiejsze wyobrażenie klientowi całości inwestycji i skali przedsięwzięcia.

Aranżacja kuchni  i najczęściej zadawane pytania

W jakim stylu projektujecie kuchnie?

Jesteśmy elastycznie pod względem stylu wnętrza kuchni. Projekt kuchni może być  wykonany w dowolnym stylu, którego oczkuje klient. Naszym zdaniem jednak bardzo dobrze jest nawiązać do istniejącego stylu w pozostałych wnętrzach, tak aby całość była spójna i harmonijna.

Jak jest obliczany koszt wykonania projektu kuchni?

Koszt wykonania projektu kuchni obliczany jest za pomieszczenie do 10 metrów kwadratowych bez względu na mniejszą skalę pomieszczenia. Projektant kuchni może opracować dwa rodzaje projektu wnętrz tj. projekt łazienka koncepcja w cenie 1999zł za pomieszczenie lub projekt łazienka kompleksowo w cenie 2999zł za pomieszczenie.

Co w sytuacji kiedy projekt kuchni nie będzie mi się podobać?

Kreujemy różne warianty wnętrza kuchni po wnikliwym wywiadzie z klientem, ustalając jego preferencje i potrzeby. Wykonujemy tyle wersji  wnętrz ile potrzeba bez ograniczeń do momentu zaakceptowania przez klienta.  Koncepcje wnętrz łazienki prezentujemy na wysokie jakości fotorealistycznych wizualizacjach komputerowych i interaktywnej panoramie 3d.

Od czego zacząć projekt wnętrza kuchni online?

Najlepiej skontaktować się z nami telefonicznie lub poprzez email. Przekażemy wszelkie niezbędne informacje do rozpoczęcia projektu kuchni na odległość. Prześlemy umowę zlecenia z opisanym zakresem zaplanowanych prac projektowych i terminami oraz poinstruujemy w jaki sposób wykonać podstawowe pomiary pomieszczenia kuchni.

Projektowanie kuchni online bezpieczeństwo

Doskonale wiemy jak ważne jest zaufanie szczególnie w sytuacji, kiedy wykonywana jest usługa na odległość bez osobistego kontaktu. Naszą filozofią jest wykonywanie usług projektowej online z najwyższą jakością i starannością budując tym samym wzajemne zaufanie i pozytywne realizacje.

Każdy projekt jest dokumentowany w postaci umowy zlecenia, w której jest szczegółowo opisany zakres opracowania projektu, terminy oraz ostateczne koszty. Gwarantuje to bezpieczeństwo stron umowy i opracowanie projektu wnętrz kuchni w komfortowych warunkach dla klienta.

Indywidualne projekty kuchni

Zapewniamy projektowanie kuchni na odległość. Tworzymy małe minimalistyczne kompozycje oraz nasycone detalem projekty kuchni. Jeśli szukasz więcej informacji o możliwych pakietach projektowych  znajdziesz je w naszym serwisie tutaj w sekcji projekty wnętrz oferta. 

Projektant kuchni – Kontakt

Poznaj nas, nasz proces kreatywny i projektowy. Zadzwoń 501 440 845, lub napisz do nas maila na miragestudio@miragestudio.eu, aby otrzymać ofertę odnośnie Twojego projektu wnętrz lub użyj formularz kontaktowy