Oferta projektowanie wnętrz

Współczesne projekty wnętrz mogą być wykonane w dowolnym stylu  i być bardzo dopasowane do wymagań stawianych przez klientów. Projektowanie wnętrz jako usługa staje się coraz bardziej popularna i modna wśród prywatnych klientów, dla których aranżacja wnętrz dopasowana do ich stylu życia stała się niezwykle ważna.  Dlatego dużą wagę przykładamy do odpowiedniej personalizacji i analizy przedprojektowej preferencji klienta względem projektu wnętrz. 

Projektowanie wnętrz to czasochłonny proces, który wymaga cierpliwości i wiedzy z różnych dziedzin życia, które tylko w umiejętnym połączeniu ze sobą dostarczają klientom usług projektowych wysokiej jakości. 

W dzisiejszym szybkim świecie czas stał się jednym z naszych największych luksusów, który jest deficytowym lecz pożądanym dobrem. U podstaw filozofii pracowni Mirage Studio leży oddanie naszym klientom czasu, aby mieli więcej czasu dla siebie. 

Oryginalne rozwiązania

Zaplanujemy każdy najdrobniejszy detal i spersonalizujemy projekt wnętrza tworząc wyrafinowaną przestrzeń nasyconą blaskiem, harmonią i pięknem, która będzie miejscem wypoczynku po intensywnym dniu pracy lub po dłuższej podróży zagranicznej.

Zapewniamy  usługę projektowania wnętrz ściśle dopasowaną do indywidualnego rytmu i stylu życia klienta. Gwarantujemy elastyczne terminy  spotkań w wygodnych miejscach i różnych porach dnia, aby maksymalnie odciążyć klienta od poświęcania czasu na zbędne rzeczy.

Wnętrza pełne inpiracji

Spełniamy marzenia naszych klientów o luksusowych wnętrzach inspirując się życiem, podróżami indywidualnymi doświadczeniami pozwalając dać się ponieść wyobraźni.

Punktem startowym w procesie projektowania wnętrz jest rozmowa. Wspólnie ustalamy potrzeby, cele i funkcje jakie ma spełniać wnętrze. Kolejnymi etapami są: opracowanie projektu koncepcyjnego w wielu wariantach, omówienie koncepcji i proponowanych rozwiązań, wprowadzenie i dostosowanie projektu do preferencji klienta i jego uwag, przygotowanie projekty technicznego z rysunkami z wymiarami i opisem realizacyjnym dla wykonawców, stworzenie wstępnej kalkulacji kosztorysu inwestycji. Stworzenie oszałamiającego projektu to jednak za mało, ponieważ trzeba jeszcze go zrealizować. Aby to wykonać najlepiej należy zaplanować i mieć pod kontrolą każdy etap prac wykonawczych. Doskonale w tej sytuacji sprawdza się skorzystanie z projektu wnętrz z nadzorem autorskim architekta

Analiza

Wnikliwa analiza i omówienie z klientem potrzeb dotyczących planowanego projektu wnętrz. Ustalenie priorytetów i  głównego celu w projekcie wnętrz.

Koncepcja

Prace koncepcyjne nad wnętrzem w wielu wariantach. Dzięki temu zobaczysz różne koncepcje, które pomogą ustalić dalszy etap prac projektowych.

Projekt

Dokumentacja techniczna z wymiarami i opisem realizacyjnym dla wykonawców. Dzięki temu wszystkie prace będą pogrupowane i zaplanowane w odpowiedniej kolejności.

Realizacja

Weryfikacja przez architekta prowadzonych prac realizacyjnych pod kątem ich zgodności z projektem i jakości.

Projektowanie wnętrz usługa

Jakiego projektu wnętrz oczekujesz? Tworzymy projekty wnętrz w wielu wariantach dla klienta, aby pomóc mu ustalić główne zamierzenia i ustalić najważniejsze punkty. Bazując na tej wiedzy konsekwentnie projekt wnętrz jest rozbudowywany i zapełniany detalami technicznymi, planem prac remontowych, planem ścian działowych, wyposażeniem, kolorami, materiałami wykończeniowymi, lampami itp. aż do momentu możliwości oszacowania inwestycji i stworzenia kosztorysu. Następnym etapem jest realizacja projektu wnętrz, w którym to na życzenie klienta możemy także uczestniczyć.

Projekt wnętrz z nadzorem

Kompletna dokumentacja techniczna projektu dla wykonawców, wizualizacje, kosztorys. Wszystkie prace realizacyjne są osobiście kontrolowane przez architekta. Opcja wykonania projektu wnętrz z nadzorem jest idealna dla osób, którzy nie mają czasu na zajęcie się budową.

Metamorfoza wnętrz

Zmiana przestrzeni wnętrza mieszkania lub wnętrz domu popularnie nazywana jako metamorfoza wnętrz. Analiza i optymalizacja funkcjonalna planu układu pomieszczeń, nowa koncepcja aranżacji wnętrz poprawiająca ogólny odbiór estetyki wnętrz.

Projekt wnętrz wykonawczy

Idealna opcja projektu wnętrz, dla osób które dysponują wystarczającą ilością czasu aby kontrolować przebieg prac realizacyjnych. Jest to pełny projekt wnętrz bez nadzoru architekta, w którym inwestorzy podejmują się realizacji projektu na własną rękę bazując na przekazanym projekcie.

Koncepcyjny projekt wnętrz

Koncepcyjny projekt wnętrz to wariant opracowania projektowego skupiający się na idei i pomyśle na aranżację wnętrz, który jest poprzedzony analizą funkcjonalną układu domu lub mieszkania. W tej opcji główny nacisk postawiony jest na znalezienie odpowiedniego stylu wnętrz, który prezentowany jest na wizualizacjach komputerowych.

Projekt wnętrz funkcjonalny

Układ ścian działowych, wielkość pomieszczeń  i zaplanowanych sprzętów, określenie relacji pomiędzy poszczególnymi strefami wnętrz. Rzut z góry na plan mieszkania lub domu z naniesionymi wymiarami, wielkość przestrzenie komunikacyjnej i optymalizacja pod kątem ergonomii przestrzeni to właśnie projekt wnętrz funkcjonalny.

Home staging

Home staging to usługa polegająca na przygotowaniu nieruchomości do wynajmu lub sprzedaży. Głównym celem jest atrakcyjne zaaranżowanie wnętrza, które powinno podkreślić jego walory estetyczne i charakter aby zainteresować jak najliczniejszą liczbę oglądających  nieruchomość i przyśpieszyć sprzedaż lub wynajem za możliwe najwyższą cenę.

Profesjonalna fotografia wnętrz

Sesja zdjęciowa wnętrz nieruchomości, które przygotowywane jest do sprzedaży lub wynajmu.  Sesja zdjęciowa wnętrz ma za zadanie zaprezentować najlepsze cechy wnętrz domu lub mieszkania. Wykonywanych jest duża ilość zdjęć w różnym oświetleniu i konfiguracjach kompozycyjnych, które są następnie poddawane cyfrowej obróbce komputerowej w celu optymalizacji ich jakości.

Oferujemy niestandardowe projekty wnętrz w różnych stylach architektonicznych i zróżnicowanym standardzie wykończenia

Projektujemy wnętrza domów  i wnętrza mieszkań jako spersonalizowaną przestrzeń prywatną ściśle dopasowaną do rzeczywistych potrzeb klienta.

 

Uczestniczymy w procesie projektowym  wnętrz a także podczas realizacji zapewniając nadzór autorski architekta podczas realizacji.

Loftowy klimat - Mieszkanie w stylu loft w Warszawie - 48m2

Facebook

Dołącz do nas na Facebooku i śledź nasze najnowsze projekty.

Dołącz do nas

Google

Rozpocznij z nami nowy projekt i podziel się opinią w Google.

Napisz opinię

Kontakt

Potrzebujesz wyceny projektu wnętrz lub usługi pokrewnej

Napisz do nas

Baza wiedzy pracownia projektowa

Projektowanie wnętrz – Aranżacja wnętrz domów – Projekty wnętrz mieszkań – Indywidualne projekty domów jednorodzinnych  – Przebudowy i rozbudowy domów jednorodzinnych – Adaptacje projektów domów jednorodzinnych – Wizualizacje komputerowe 3d

Zapewniamy usługi projektowania wnętrz domów, mieszkań i lokali usługowych . Tworzymy małe przestrzenie mieszkania oraz duże wnętrza.

 

Poznaj nas, nasz proces kreatywny i projektowy. Zadzwoń 501 440 845, wyślij brief, napisz do nas maila na miragestudio@miragestudio.eu, aby otrzymać ofertę odnośnie Twojego projektu wnętrz lub użyj formularz kontaktowy