Zapewniamy kompleksowe projekty wnętrz mieszkań, apartamentów oraz domów. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie oraz wiedza architektów naszego zespołu umożliwiają nam projektowanie wnętrz dla wymagających klientów, dla których liczy się każdy detal we wnętrzu. Liczne realizacje projektów wnętrz oraz wartościowe referencje naszych klientów są dla nas najlepszą nagrodą oraz motywacją do projektowania wnętrz jeszcze piękniejszych.


Wybierz projekt


Inwentaryzacja budowlana

Trzy opcje rozplanowania fukcji pomieszczeń ( rzuty z góry z wyposażeniem, opisem i wymiarami)

Rozmieszczenie ścian działowych

Rozplanowanie kuchni

Rozplanowanie łazienki, toalety

Wybór i rozmieszczenie mebli

Dobór materiałów na ściany

Oświetlenie użytkowe i dekoracyjne

Ceramika sanitarna i armatura

Komputerowe wizualizacje 3d

Rysunki techniczne wykonawcze każdego pomieszczenia, rozmieszczenia punków wod-kan, punktów oświetleniowych, włączninków, projekt zabudów

Zestawienie wybranych materiałów wykończeniowych i wyposażenia, farb, tapet, mebli, opraw oświetleniowych itp.

Kosztorys wszystkich prac wykonawczych, wyposażenia i materiałów wykończeniowych

Projekt funkcjonalny 

15 zł

za m2 powierzchni pomieszczenia

CENA OD MIN. 5M2

Projekt  koncepcyjny

100 zł

za m2 powierzchni pomieszczenia


CENA OD MIN. 5 M2


Projekt wykonawczy 

170 zł

 za M2 POWIERZCHNI POMIESZCZENIA


CENA OD MIN. 5 M2

Czas realizacji

  • Projekt funkcjonalny do 14 dni
  • Projekt koncepcyjny do 40 dni
  • Projekt wykonawczy do 50 dni

Nadzór autorski

  • Nadzór i koordynacja prac wykończeniowych – 150zł/h.

Pomieszczenia poniżej 5m²

  • Projekt funkcjonalny wnętrz – pomieszczenie do 5m² – 150zł
  • Projekt wnętrz koncepcyjny pomieszczenie do 5m² – 700zł
  • Projekt wnętrz wykonawczy pomieszczenie do 5m² – 1300zł

Z jakich etapów składa się projektowanie wnętrz

 

Etap 0. Analiza projektu i oferta

Prace przedprojektowe rozpoczynamy od zapoznania się z Państwa oczekiwaniami dotyczącymi projektu wnętrz. Na tym etapie proponujemy niezobowiązujące spotkanie w optymalnym miejscu i terminie dla Państwa, aby wysłuchać czego Państwo od nas oczekują i w jaki sposób możemy pomóc.  Na spotkaniu szczegółowo omawiamy i wyjaśniamy wszystkie etapy  procesu projektowego i zagadnienia związane z wykonaniem projektu wnętrz.  Niezwykle pomocne na pierwszym spotkaniu są rzuty pomieszczeń lub fotografie i podstawowe wymiary pomieszczenia, które są bardzo pomocne podczas rozmowy o projekcie wnętrz i zaplanowania właściwego zakresu prac projektowych.

Kolejnym etapem jest wnikliwa analiza przekazanych nam informacji i wybranie najlepszego modelu współpracy z pracownią projektową w celu zapewnienia Państwu  usług projektowych wysokiej jakości  i oferty spełniającej w 100% Państwa oczekiwania.

 

Etap 1. Projekt funkcjonalny

Prace projektowe rozpoczynamy bazując na dostępnych rzutach architektonicznych lub własnej inwentaryzacji tuż po podpisaniu z Państwem umowy oraz wpłaty zaliczki ustalonej w umowie.  Pierwszym etapem projektu jest omówienie najważniejszych założeń projektu, przejrzenie inspiracji i wnikliwa analiza  rozwiązań funkcjonalnych, które są możliwe do zrealizowania.

Na tej podstawie nakreślamy  plan funkcjonalny wnętrz w kilku wariantach do wyboru.  Równocześnie omawiamy w jaki sposób i do jakich celów będą wykorzystywane pomieszczenia, jakie elementy wyposażenia wnętrza są istotne i gdzie się powinny znajdować.

Projekt funkcjonalny  prezentujemy Państwu w formie rzutu z góry z naniesionym układem ścian działowych z drzwiami, meblami i wyposażeniem wnętrza i wszelkimi wymiarami definiującymi wnętrze i sposób jego aranżacji.   Po zaakceptowaniu przez Państwo projektu funkcjonalnego wnętrza przechodzimy do kolejnego etapu.

 

Etap 2. Projekt koncepcyjny

Jest to najbardziej wyczekiwany etap projektu, który umożliwia prezentację koncepcji projektu w trzech wymiarach w formie komputerowych wizualizacji 3d i cyfrowego modelu pomieszczeń.

Na tym etapie budujemy kilka różnych koncepcji wnętrz ustalamy i dopasowujemy  styl architektury wnętrz, kolory, materiały wykończeniowe, oświetlenie meble i wyposażenie.

Ustalamy i dopasowujemy standard wykończenia wnętrza do zaplanowanego budżetu i przedstawiamy Państwu propozycje materiałów wykończeniowych. Jeśli jest to możliwe zapewniamy próbki materiałów wykończeniowych, aby zapewnić Państwu fizyczny kontakt z tymi materiałami i obejrzenie próbek z bliska. Zapewni to Państwu komfort podczas dokonywania wyboru i pewność czy zaproponowane materiały będą odpowiednie.

Wszystkie zastosowane rozwiązania projektowe wnętrza mogą Państwo dowolnie korygować i zmieniać. Zaproponowane zmiany przestawiamy na wizualizacjach komputerowych 3d, które następnie omawiamy na spotkaniach z Państwem. Po akceptacji projektu koncepcyjnego rozpoczynamy wykonawczy etap projektu, który wiąże się ze wszystkimi aspektami technicznymi i realizacyjnymi.

 

Etap 3. Projekt wykonawczy

Trzecim etapem jest projekt wnętrz wykonawczy zawierający niezbędne rysunki techniczne umożliwiające wycenę  całego wyposażenia wnętrza  i planowanych prac remontowych i budowlanych.

Dokumentacja techniczna zawiera wszystkie elementy kształtujące architekturę wnętrz od rysunków z nowym układem ścian działowych, wszystkich instalacji wewnętrznych poprzez rysunki kuchni, łazienek, mebli , kolorystyki, materiałów wykończeniowych itp. Po akceptacji kosztorysu kończymy prace projektowe i przekazujemy Państwu kompletny projekt wnętrz.

 

Etap 4. Nadzór autorski i koordynacja prac

Uczestniczymy także na życzenie klienta  podczas realizacji projektu w nadzorze autorskim, który zapewnia opiekę nad procesem realizacyjnym projektu przez wykonawców. W przypadku pojawienia się ewentualnych wątpliwości zapewniamy pełne wsparcie wszystkim wykonawcom  na budowie, telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej.

Do naszych obowiązków należy też weryfikacja  jakości wykonanych prac i ich zgodność z projektem wnętrz oraz zapewnienie pomocy  w przypadku wystąpienia ewentualnych problemów.  Na Państwa życzenie przejmujemy także wszystkie zadania dotyczące kontaktu z wykonawcami  i dostawcami oraz koordynację prac.

Zadzwoń 501 440 845 lub wyślij wiadomość

Jesteśmy gotowi, by odpowiedzieć na Państwa pytania. Chętnie poznamy też Państwa uwagi i sugestie.

 

 

Udostępnij