Wypełnij brief projektowanie wnętrz w 8 krokach

Szukasz pracowni architektonicznej, która wykona dla Ciebie projekt wnętrz domu lub projekt wnętrz mieszkania? Tworzymy projekty wnętrz w różnym standardzie wykończenia o zróżnicowanej powierzchni i wielu stylach wnętrzarskich. Tworzymy projekty koncepcyjne, wykonawcze  oraz projekty wnętrz z nadzorem autorskim.

Wypełnij ankietę

Uzupełnij brief i powiedź nam więcej na temat Twojego projektu lub przejdź do kontaktu

Ustal zakres projektu

Użyj nasz kalkulator wyceny wykonania projektu wnętrz i skomponuj usługę  wg sowich potrzeb

Określ budżet

Skontaktujemy się z propozycją wykonania projektu w tym przedziale cenowym.

Samodzielnie wyceń projekt wnętrz w krótkiej ankiecie

Określenie budżetu, pozwoli dopasować nam właściwe rozwiązania względem środków, jakie planujesz przeznaczyć na projekt wnętrz. Jeśli nie jesteś pewny(a) przedziałów cenowych, kliknij  i przejdź do projekt wnętrz online cena, gdzie zobaczysz rekomendowane przez nas pakiety wykonania projektu wnętrz.

Szybko oblicz ile kosztuje architekt wnętrz w przeliczeniu na metr kwadratowy

Zamiana miejscami, wejdź w buty architekta! Sam zbuduj ofertę i określ jakie twoje byłoby honorarium za to czego oczekujesz.  Określ powierzchnię całkowitą wnętrz,  zaproponuj budżet jaki jesteś w stanie przeznaczyć na opracowanie projektu. Wybierz styl wnętrz, podaj jak najwięcej szczegółów, na których wyjątkowo tobie zależy.

Architekt wnętrz cena za metr w naszej krótkiej ankiecie to autorska propozycja pracowni Mirage Studio, dzięki której możesz zrealizować swój wymarzony projekt wnętrz w formie i budżecie bardzo dopasowanym do twoich oczekiwań.

  1. Zaznacz odpowiednią opcję, projekt wnętrza dotyczy:
  2. Określ suwakiem swój budżet w przeliczeniu na m2 (min. 69 zł)


  3.Określ Określ w przybliżeniu ilość metrów kwadratowych (min. 10 m2)


  4. Ile osób będzie korzystać z przestrzeni wnętrz?


  5. Określ styl wnętrza  6. Napisz co jest głównym priorytetem wg ciebie.

  7. Jaki jest przybliżony termin realizacji?

  Potrzebujesz indywidualną wycenę projektu wnętrz, zapytaj o indywidualną ofertę.

  Jeśli nie jesteś pewien jak oszacować jakie założenia przyjąć w formularzu powyżej zawsze możesz skontaktować się bezpośrednio. Pomożemy wybrać odpowiednią opcję rekomendowaną specjalnie dla ciebie. Zobacz ile kosztuje projekt wnętrza mieszkania lub domu w ofercie, którą prześlemy maksymalnie do 24h.  Wykonujemy projekty wnętrz domów, projekty wnętrz mieszkań, lokalu usługowych na podstawie analizy potrzeb klienta i wyciągniętych wniosków.

  Blog-o-wnetrzach-i-architekturze-foto-wnetrze-mieszkania-2

  Czy wiesz, że…

  Honorarium architekta za projekt wnętrz to tylko kilka procent całkowitych kosztów związanych z realizacją aranżacji wnętrz. Poniżej przykład kalkulacji kosztów na podstawie średnich cen usług,  materiałów i wyposażenia w 2023. Kalkulacja dla wnętrz mieszkania lub domu o powierzchni 100m2 w średnim standardzie w opcji wykonania projektu koncepcyjnego.

  Wykres proporcji kosztów realizacji projektu wnętrz

  Projekt wnętrz domu. Projekt wnętrz mieszkania.

  Z powodzeniem można zobaczyć dotychczasowe prace w portfolio naszej pracowni architektonicznej. Gwarantujemy, że znajdziesz w nim coś, co przyciągnie Twoją uwagę podczas urządzania każdego pomieszczenia.

  Szeroki wybór sprawia, że w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Świadomi wymagań dzisiejszych mieszkań zadbaliśmy o to, aby każdy element był nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale również funkcjonalny. Masz na myśli koncepcyjny projekt wnętrza? Nie zwlekaj, pomysły po prostu wyparowują!

  Studio projektowania wnętrz Warszawa- foto mieszkanie realizacja Mirage Studio

  Ile zapłacę za projekt zależy od zakresu opracowania, który ustalasz samodzielnie

  Aby ułatwić określenie jakiego zakresu opracowania projekt wnętrz potrzebujesz usługi projektowe podzieliśmy na pakiety projektowe wnętrz. Pakiety te usystematyzowane są od usługi podstawowej, którą jest najtańszy funkcjonalny projekt wnętrz, następnie koncepcyjny projekt wnętrz, kolejnym pakietem jest projekt wnętrz wykonawczy i pełny rekomendowany przez nas projekt wnętrz z nadzorem autorskim architekta.

  Jesteśmy elastyczni i nic nie stoi na przeszkodzie aby dowolnie modyfikować wybrany pakiet projektu i dostosować go do własnych potrzeb. Co zasadniczo wpływa na bardziej zdyscyplinowaną kontrolę nad budżetem. Wybór kierunku i modelu współpracy na linii architekt wnętrz – inwestor jest tak naprawdę  podstawą  opracowania projektu wnętrz,  który wykonuję się po to aby go zrealizować a nie schować do szuflady.

  Ile kosztuje projekt wnętrz domu. Ile kosztuje projekt mieszkania.

  Skoro już znasz cenę  i mniej więcej wiesz czego oczekujesz zobacz nasze portfolio, sprawdź rekomendacje i opinie o pracowni w Internecie, nikt przecież nie lubi kupować kota w worku.  Następnym krokiem jest rozmowa i podsumowanie twoich założeń i ich analiza. Na tej podstawie opracowujemy wstępny plan pracy nad projektem wnętrz i ustalamy harmonogram poszczególnych etapów.