Brief projektowanie wnętrz jest niezwykle istotny, gdyż pozwala na precyzyjne określenie potrzeb, preferencji oraz oczekiwań klienta. Poprzez wypełnienie briefu projektowego, projektant wnętrz ma pełny obraz i zrozumienie, co jest istotne dla klienta podczas projektowania przestrzeni. Brief projektowy stanowi podstawę do tworzenia spersonalizowanych, funkcjonalnych i estetycznych rozwiązań, które spełniają oczekiwania klienta w zakresie projektowania wnętrz.

Szybko oblicz ile kosztuje projekt wnętrza, wypełnij brief projektowanie wnętrz

Zamiana miejscami, wejdź w buty architekta! Sam zbuduj ofertę i określ jakie twoje byłoby honorarium za to czego oczekujesz, wypełnij brief projektowanie wnętrz.   Określ powierzchnię całkowitą wnętrz,  zaproponuj budżet jaki jesteś w stanie przeznaczyć na opracowanie projektu. Wybierz styl wnętrz, podaj jak najwięcej szczegółów, na których wyjątkowo tobie zależy.

Architekt wnętrz cena za metr w naszej krótkiej ankiecie to autorska propozycja pracowni Mirage Studio, dzięki której możesz zrealizować swój wymarzony projekt wnętrz w formie i budżecie bardzo dopasowanym do twoich oczekiwań.

Brief-projektowanie-wnetrz

  1. Zaznacz odpowiednią opcję, projekt wnętrza dotyczy:
  2. Określ suwakiem swój budżet w przeliczeniu na m2 (min. 69 zł)

  199

  3.Określ Określ w przybliżeniu ilość metrów kwadratowych (min. 10 m2)

  100

  4. Ile osób będzie korzystać z przestrzeni wnętrz?

  2

  5. Określ styl wnętrza  6. Napisz co jest głównym priorytetem wg ciebie.

  7. Jaki jest przybliżony termin realizacji?

  Potrzebujesz indywidualną wycenę projektu wnętrz, zapytaj o indywidualną ofertę.

  Jeśli nie jesteś pewien jak oszacować jakie założenia przyjąć w formularzu powyżej zawsze możesz skontaktować się bezpośrednio. Pomożemy wybrać odpowiednią opcję rekomendowaną specjalnie dla ciebie. Zobacz ile kosztuje projekt wnętrza mieszkania lub domu w ofercie, którą prześlemy maksymalnie do 24h.  Wykonujemy projekty wnętrz domów, projekty wnętrz mieszkań, lokalu usługowych na podstawie analizy potrzeb klienta i wyciągniętych wniosków.

  Czy wiesz, że…

  Honorarium architekta za projekt wnętrz to tylko kilka procent całkowitych kosztów związanych z realizacją aranżacji wnętrz. Poniżej przykład kalkulacji kosztów na podstawie średnich cen usług,  materiałów i wyposażenia w 2023. Kalkulacja dla wnętrz mieszkania lub domu o powierzchni 100m2 w średnim standardzie w opcji wykonania projektu koncepcyjnego.

  Wykres proporcji kosztów realizacji projektu wnętrz

  Projekt wnętrz domu. Projekt wnętrz mieszkania.

  Z powodzeniem można zobaczyć dotychczasowe prace w portfolio naszej pracowni architektonicznej. Gwarantujemy, że znajdziesz w nim coś, co przyciągnie Twoją uwagę podczas urządzania każdego pomieszczenia.

  Szeroki wybór sprawia, że w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Świadomi wymagań dzisiejszych mieszkań zadbaliśmy o to, aby każdy element był nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale również funkcjonalny. Masz na myśli koncepcyjny projekt wnętrza

  Ile zapłacę za projekt zależy od zakresu opracowania, który ustalasz samodzielnie

  Aby ułatwić określenie jakiego zakresu opracowania projekt wnętrz potrzebujesz usługi projektowe podzieliśmy na pakiety projektowe wnętrz. Pakiety te usystematyzowane są od usługi podstawowej, którą jest najtańszy funkcjonalny projekt wnętrz, następnie koncepcyjny projekt wnętrz, kolejnym pakietem jest projekt wnętrz wykonawczy i pełny rekomendowany przez nas projekt wnętrz z nadzorem autorskim architekta.

  Jesteśmy elastyczni i nic nie stoi na przeszkodzie aby dowolnie modyfikować wybrany pakiet projektu i dostosować go do własnych potrzeb. Co zasadniczo wpływa na bardziej zdyscyplinowaną kontrolę nad budżetem. Wybór kierunku i modelu współpracy na linii architekt wnętrz – inwestor jest tak naprawdę  podstawą  opracowania projektu wnętrz,  który wykonuję się po to aby go zrealizować a nie schować do szuflady.

  Studio projektowania wnętrz Warszawa- foto mieszkanie realizacja Mirage Studio

  Ile kosztuje projekt wnętrz domu. Ile kosztuje projekt mieszkania.

  Skoro już znasz cenę  i mniej więcej wiesz czego oczekujesz zobacz nasze portfolio, sprawdź rekomendacje i opinie o pracowni w Internecie, nikt przecież nie lubi kupować kota w worku.  Następnym krokiem jest rozmowa i podsumowanie twoich założeń i ich analiza. Na tej podstawie opracowujemy wstępny plan pracy nad projektem wnętrz i ustalamy harmonogram poszczególnych etapów.