O nas

Kilka słów o pracowni

Pracownia Mirage studio  zapewnia usługi w kilku obszarach. Od wielu lat Mirage Studio z powodzeniem realizuje projekty architektoniczne oraz projekty wnętrz. Zespół pracowni to architekci, projektanci i architekci wnętrz, którzy dysponują wykwalifikowaną wiedzą i zdobytym doświadczeniem, która jest wykorzystywana i rozwijana każdego dnia przy pracy nad kolejnymi projektami.

Gwarancja skuteczności w działaniu to wysoka jakość usług projektowych, które przekładają się szybkość w działaniu, terminowość, lepszą komunikację i relacje z naszymi klientami.  Doskonale wiemy jak ważna jest właściwa komunikacja w trakcie procesu projektowego, która ułatwia podejmowanie właściwych  decyzji, komfortowy wybór najlepszej opcji koncepcji i akceptację kolejnych etapów projektu aż do momentu rozpoczęcia realizacji. Zapewniamy to poprzez intensywną komunikację i liczne spotkania na których wszystkie aspekty projektu są szczegółowo omawiane. 

Uczestniczymy w szkoleniach i spotkaniach i konferencjach poświęconych tematyce designu, analizujemy trendy i nowe możliwości w tej dziedzinie aby sprostać najbardziej wyrafinowanym projektom, w których zastosowane są nowatorskie oryginalne i często pionierskie rozwiązania. Śledzimy prasę  i  zrealizowane projekty w Polsce i zagranicą,  analizujemy zastosowane rozwiązania i możliwości ich zastosowania w naszych projektach. Kreatywność jest zawsze na pierwszym miejscu podczas projektowania i to ona zaraz po wnikliwej analizie potrzeb klientów determinuje dalsze działania. Oprócz tego dzielimy się  swoją wiedzą i projektami,  które cyklicznie publikujemy na łamach portali branżowych. 

Praca

Jesteśmy zawsze otwarci na utalentowane osoby, którą kochają to co robią.  Jeśli uważasz że masz coś ciekawego do zaoferowania i jesteś wyjątkowy w tym co robisz a twoje umiejętności przydadzą się w w tej pracowni napisz do nas.

Jak pracujemy

Nasza misja

Tworzenie projektów wyjątkowych, bez powielania gotowych rozwiązań, które są idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Wysoka jakość, perfekcja, detal to terminy, które w naszej pracy są na pierwszym miejscu.  Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i eksperymentowanie z nowymi rozwiązaniami w architekturze, bo kochamy to co robimy.

Sukcesy i osiągnięcia

Od blisko 10 lat pracownia Mirage Studio zrealizowała kilkadziesiąt projektów aranżacji wnętrz w całej Polsce, miała przyjemność wykonać setki wizualizacji architektonicznych prestiżowych projektów o zasięgu globalnym tj. np Google. Od wielu lat współpracujemy na stałe z wieloma deweloperami, agencjami marketingowymi i cenionymi pracocwniami architektonicznymi. Za pomocą swoich wyspecjalizowanych usług mamy przejemność wspierania wielu etapów procesu projektowego i marketingowego.

Nasze podejście do biznesu

Elastyczność,  maksymalnie efektywna praca nad projektami. Liczą się tylko efekty i opinia klientów.

Rozwiązania jakie stosujemy

Bardzo istotnym filarem działalności są wizualizacje 3d,  pracownia Mirage Studio wykorzystuje najnowocześniejsze technologie cyfrowe przy opracowywaniu projektów. Dzięki temu cały proces jest usprawniony i szybszy.

Kultura firmy

Projekty, nad którymi pracujemy realizujemy dbając o jakość i optymalne terminy wykonania. Zlecenia typu potrzebuję na jutro nas nie interesują.

Czym zajmuje się pracownia?

Projektowanie wnętrz – sektor prywatny

30%

Aranżacja wnętrz – sektor korporacyjny

25%

Wizualizacje 3d

30%

Architektura

15%