Aranżacja kuchni – wnętrze w stylu nowoczesnym

Wnętrz kuchni w stylu nowoczesnym - wizualizacja 3d nr 2

Aranżacja kuchni – wnętrze w stylu nowoczesnym

Aranżacja kuchni o powierzchni 12,7m2 w stylu nowoczesnym.

Prosta i funkcjonalna linia zabudowy kuchennej wykończonej fornirem drewna teak z kierunkiem usłojenia poziomym. Elegancki blat wykonany z kamienia naturalnego bazaltu, oraz duże tafle szkła hartowanego z grafiką betonu nad blatem oraz na ścianie przeciwległej. Prosta i zarazem subtelna kombinacja materiałów takich jak drewno, kamień, szkło, które są zarazem praktyczne oraz niezwykle interesujące dla oka.

Optymalny układ funkcjonalny kuchni zawiera w sobie niezbędne strefy umożliwiające wygodne użytkowanie kuchni.

Pomimo braku górnych szafek kuchennych znajduje się dużo przestrzeni do przechowywania w szafkach z frontami wysuwanymi typu ”cargo”, które są odseparowane od blatu kuchennego.

Oświetlenie to dyskretne taśmy LED umiejscowione we wnęce sufitu podwieszanego, oraz oprawy reflektorowe tuż na blatem roboczym zapewniające optymalne natężenie oświetlenia w tym miejscu. Nad wysokim stołem, do którego dostawione są stołki barowe znajduje się oprawa oświetleniowa podkreślająca nowoczesny charakter wnętrza kuchni.

Inwestorom bardzo zależało, aby modernizowana kuchnia swoim nowym stylem była dopasowana do istniejących już wnętrz domu, które mają charakter nowoczesny i gdzie często występuje motyw betonu architektonicznego.

Bardzo się cieszę kiedy oprócz projektu uda się także wykonać animację 3d. Klienci są zawsze zadowoleni, bo lepiej wyobrażają sobie projektowaną przestrzeń. Od kilku dni w pracowni działa render farma, składająca się z sieci serwerów, która umożliwia obecnie tworzenie takich animacji.

Tutaj można obejrzeć film 3d :

Udostępnij

admin